Частоти зв'язку: GSM/HSPA/LTE/5G
Діагональ, дюйми: 7.6
Роздільна здатність дисплея: 1812x2176
Тип матриці: Dynamic AMOLED 2X
Кількість точок торкання: 10
Материал экрана: Sub Display: Super AMOLED 2X, 6.2", 904x2316, HDR10+, Corning Gorilla Glass Victus+, AlwaysOn Display
Кількість СИМ-карток: SIM + eSIM
Розміри СИМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 12 ГБ
Вбудована пам'ять: 512 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: немає
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Попередньо встановлена ОС: Android 12
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 10 (f/2.2) + 4 (f/1.8, підекранна) МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Додатково: Rear Camera: OIS, PDAF, Optical Zoom at 3x
Процесор: Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1
Видеоядро: Adreno 730
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 1x3.19 GHz Cortex-X2 and 3x2.75 GHz Cortex-A710 and 4x1.80 GHz Cortex-A510 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 50 (f/1,8, ширококутна) + 12 (f/2,2, надширококутна) + 10 (f/2,4, телефото) МП
Записування відео основної камери: 4K (60 к/с)
Акумулятор: 4400 мА·год (незнімний)
Можливість бездротового заряджання: 15 Вт
Швидке заряджання: 25 Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C 3.2
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C 3.2
Роз'єм для навушників: немає
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 263 г
Ширина: 130.1 мм
Висота: 155.1 мм
Глибина: 6.3 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: Зелений
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ax (Wi-Fi 6E)
Bluetooth: 5.2
Тип корпусу: екран, що згинається
Матеріал: скло, пластик та алюміній
Комплект постачання: Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy Fold 4 |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 263 г |
| Висота | 155.1 мм |
| Ширина | 130.1 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Акумулятор | 4400 мА·год (незнімний) mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 25 Вт |
| Відеоядро | Adreno 730 |
| Можливість бездротового заряджання | 15 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 6.3 мм |
| Діагональ, дюйми | 7.6 |
| Додатково | Rear Camera: OIS, PDAF, Optical Zoom at 3x |
| Записування відео основної камери | 4K (60 к/с) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | SIM + eSIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 (f/1,8, ширококутна) + 12 (f/2,2, надширококутна) + 10 (f/2,4, телефото) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 (f/2.2) + 4 (f/1.8, подекранна) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комплект постачання | Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Матеріал | скло, пластик і алюміній |
| Матеріал екрана | Sub Display: Super AMOLED 2X, 6.2", 904x2316, HDR10+, Corning Gorilla Glass Victus+, AlwaysOn Display |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Попередньо встановлена ОС | Android 12 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 1812x2176 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C 3.2 |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C 3.2 |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | згинається екран |
| Тип товару | Смартфон |
| Колір | Зелений |
| Частота процесора | 1x3.19 GHz Cortex-X2 and 3x2.75 GHz Cortex-A710 and 4x1.80 GHz Cortex-A510 ГГц |
| Частоти зв'язку | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 42 497 ₴



