Стандарти зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE)
Діагональ, дюйми: 6.43
Роздільна здатність дисплея: 2400x1080
Тип матриці: AMOLED
Кількість точок дотику : 10
Матеріал екрана: Corning Gorilla Glass
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Розміри SIM-CARD: Nano-SIM
< P> Оперативна пам'ять: 8 ГБВбудована -in пам'ять: 128 ГБ
Кількість контактів у телефонній книзі: обмежена пам'яттю самого пристрою
< P> Кількість чисел на 1 контакт: обмежений пам'яттю самого пристроюКількість символів у імені контакту: обмежений пам'яттю самого пристрою
Запобігання ОС: Android 11
Кількість мегапікселів передньої камери: 16 мегапікселів
Автофокус передньої камери: існує
Стабілізація передньої частини Камера: Існує
Запис відео передньої камери: Є
Процесор: Mediateek Dimensity 800U
Відеод двір: Mali-G57 MC3
Число: 4
Частота процесора: 2 х 2,4 ГГц + 6 х 2,0 ГГц
спалах основної камери: є
число мегапікселів головного Камери: 48 (f/1.7) + 8 (f/2.2) + 2 (f/2.4) + 2 (f/2.4) MP
Стабілізація основної камери: існує
< P> Акумулятор: 4310 МахМожливість бездротової зарядки: Існує
Швидка зарядка: Оновлення екрана
: 135 Гц - 180 Гц
Роз'єм. Зарядник: USB Type-C
роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C
Джек для навушників: 3,5 мм
GPS : Є
a-gps: is
beidou: є
glonass: є
вага: 173 г
Ширина: 73,4 мм
Висота: 152 мм
Глибина: 7,8 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
nfc: Є сканер відбитків пальців: Є датчики
: датчики датчика датчика датчика датчика датчика гироскопа акселерометра
синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 173 г |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 73.4 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 800U |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| GPS | Да |
| NFC | Да |
| Автофокус фронтальної камери | Да |
| Акумулятор | 4310 mAh mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | Да |
| Відеоядро | Mali-G57 MC3 |
| Можливість бездротового заряджання | Да |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 7.8 мм |
| Датчики | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер відбитка пальців |
| Діагональ, дюйми | 6.43 |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 48 (f/1.7) + 8 (f/2.2) + 2 (f/2.4) + 2 (f/2.4) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація основної камери | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Да |
| Стандарти зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота оновлення екрана | 135 Гц - 180 Гц |
| Частота процесора | 2 x 2.4 ГГц + 6 x 2.0 ГГц |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 12 563 ₴

