Стандарти зв'язку: 3G, 4G
Діагональ, дюйми: 6,53
Роздільна здатність дисплея: 1600x720
Тип матриці: IPS
Кількість точок дотику: 10
Кількість SIM-карт: SIM + SIM або карта пам'яті
Розміри SIM-картки: Nano-SIM
Рам: 4 ГБ
побудована -in пам'ять: 64 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної картки пам'яті: IS
Кількість контактів у телефонній книзі: обмежена Пам'ять самого пристрою
Кількість чисел на 1 контакт: обмежений пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у імені контакту: обмежена пам’яттю про Сам пристрій
запобігла ОС: Android 11
Кількість мегапікселів передньої камери: 5 мегапікселів
спалах передньої камери: ні
Автофікування передньої камери: Ні
Стабілізація передньої камери: Ні
Запис відео передньої камери: є
Процесор: Mediatek Helio G25
Число: 8
Частота процесора: 2 ГГц
Спалах основної камери: Є
Колія Начальник мегапікселів основної камери: 13 (f/2.2, широкий -МП) MP
Запис відео основної камери: 1080p@30fps
Акумулятор: 5000 мАг ( Не-ремовичий)
Роз'єм зарядного пристрою: Micro-USB
роз'єм для підключення до ПК: Micro-USB
роз'єм для навушників: є
4 : 77,1 ммВисота: 164,9 мм
Глибина: 9 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
відбитки пальців Сканер (відбиток пальців): Є
колір: синій
nfc: no
wi-fi: 802.11n
bluetooth: 5.0
Тип тіла: Моноблок (необмежений)
Матеріал: пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Синій |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 3G |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 10A |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 194 г |
| Ширина | 77.1 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5 |
| NFC | Немає |
| Wi-Fi | 802.11n |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Гарантія | Один місяць |
| Глибина | 9 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.53 |
| Записування відео основної камери | 1080p@30fps |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | SIM + SIM або карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 13 (f/2.2, ширококутна) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал | Пластик |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | micro-USB |
| Роз'єм зарядного пристрою | Micro-USB |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2 ГГц |
- Ціна: Ціну уточнюйте

