Кількість SIM-карт: 2 SIM
Тип типу SIM: Nano-Sim
Стандарти зв'язку: 3G 4G (LTE) GSM
Діагональ, Дюйм: 5.7 "
Постанова: 1440x720
Частота оновлення екрана: 60 Гц
Кольори: 16 мільйонів
ppi: 282 ppi < / p>
Тип екрана: ips
Скло: Dragontrail
Процесор: Mediatek Helio P35
Ядерний номер: 8
Частота процедури: 2.3 ГГц
Відео екзаменатор: Powervr Ge8320
Вбудована пам'ять: 64 Гб
RAM: 4 Гб
Пам'ять підтримки картки: MicroSD до 128 ГБ
Основна камера: 16 MP + 5 MP
Відеозапис: FULL HD (1920x1080)
Оптична стабілізація: Ні
Фокус: Автоматичний
Спалах основної камери: Існує
передньої камери: 8 MP
Flash Flash Camera: Так
PRESET OS: Android 11
Типи GPS: A-GPS, GPS
Навігація: Bebidou Galileo GPS Glonass
Bluetooth: 5.0
NFC: Так
Бездротова зарядка: Ні
Інфрачервоний порт: Ні < / P>
FM Radio: Ні
Функція радіо: Ні
Інтерфейси та роз'єми: USB Type-C Audio 3.5
Матеріал корпусу: Пластик
Список технологій: accelerometer gyro lighting сенсор датчик наближення датчика compass face сканер сканер відбиток пальця
Додаткові: термометр термометр
Колір: чорний
< P> Батарею: 8580 MAHШвидке заряджання: є
Особливості швидкого заряджання: 18 Вт
Розміри: 159 x 79.4 x 18 мм
Вага g: 325 g
Країна реєстрації Бренд: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio P35 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5 |
| NFC | Да |
| PPI | 282 ppi |
| Акумулятор | 8580 mAh mAh |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Швидке заряджання | Да |
| Вага, г | 325 г |
| Відеопришвидшувач | PowerVR GE8320 |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Діагональ, дюйми | 5.7" |
| Додатково | Тепловізор Термометр |
| Записування відео | Full HD (1920x1080) |
| Інтерфейси та роз'єми | USB Type-C Аудіо 3,5 |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Навігація | Beidou Galileo GPS ГЛОНАС |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Оптична стабілізація | Немає |
| Основна камера | 16 Мп + 5 Мп Мп |
| Особливості швидкого заряджання | 18 Вт |
| Перелік технологій | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя Сканер відбитка пальців |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 128 Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11 |
| Розміри | 159 x 79.4 x 18 мм |
| Роздільна здатність | 1440x720 |
| Стандарти зв'язку | 3G 4G (LTE) GSM |
| Стекло | Dragontrail |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Типи GPS | A-GPS, GPS |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Функція рації | Немає |
| Частота процеcсора | 2.3 ГГц |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 11 652 ₴





