Стандарт зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE),5G
Діагональ екрану: 6.78;
Роздільна здатність дисплея: 2460х1080
Тип матриці: IPS
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрану: ні
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Формат SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 6 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний обсяг картки пам'яті, що підтримується: є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежено пам'яттю самого пристрої
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 14
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 МП
Спалах фронтальної камери: Ні
Автофокус фронтальної камери: Ні
Стабілізація фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
Додатково: ні
p>Назва процесора: MediaTek Dimensity 6300
Кількість ядер: 8
Частота: 2,4 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 50 Мп + 64 Мп IR-нічного бачення МП
Запис відео основної камери: ні
Ємність акумулятора: 6500
Можливість бездротової зарядки: 30 Вт
Швидка зарядка: 33 Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Рознімання: Type-C
Роз'єм для підключення до ПК : Type-C
Роз'єм для навушників: є
Навігація: GPS/ГЛОНАСС/Beidou/Galileo
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 326 г
Ширина: 81.4 мм
Висота: 177.4 мм
Глибина: 12.5 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 326 г |
| Висота | 177.4 мм |
| Ширина | 81.4 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6500 мА/год |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 33 Вт |
| Можливість бездротового заряджання | 30 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 12.5 мм |
| Діагональ екрана | 6.78;" |
| Додатково | Немає |
| Записування відео основної камери | Немає |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 МП + 64 МП IR-нічного бачення МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал екрана | Немає |
| Навігація | GPS/ГЛОНАСС/Beidou/Galileo |
| Назва процесора | MediaTek Dimensity 6300 |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Роздільна здатність дисплея | 2460х1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарт зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE),5G |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 16 829 ₴



