
Power Bank Romoss Sense 8PS Pro 30000mAh 30W (PHP30-892-1133H)
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: DTD13704
+380 (66) 552-54-10
MTC- +380 (63) 552-54-10Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тип: Power Bank
Ємність батареї: 30000 мА·год
Призначення: Для iPhone, iPad, iPod, мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, смарт-годинників та браслетів
Функции зарядки: Quick Charge 3.0 Power Delivery Huawei Fast Charge Protocol (FCP) Samsung Adaptive Fast Charging (AFC)
Заряджається від: USB
Вихідні інтерфейси: 1 x USB Type-C 2 x USB Type A
Вхідні інтерфейси: USB Type C Micro-USB Lightning
Вихідна напруга: 5/9/12 В
Вихідна сила струму: 1.5, 2, 2.5, 3, 4.5, 5 A
Тип батареї: Літій-полімерні (Li-pol)
Індикація: З індикатором рівня заряджання
Одночасно заряджуваних пристроїв: 3
Кількість USB-виходів: 3
Розміри: 169x80.3x32.8 мм
Вага: 675 г
Колір: Білий
Гарантія: 1 місяць
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Romoss |
| Колір | Білий |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 675 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Power Bank |
| Вхідні інтерфейси | USB Type С Micro-USB Lightning |
| Вихідна сила струму | 1.5, 2, 2.5, 3, 4.5, 5 A |
| Вихідна напруга | 5/9/12 В |
| Вихідні інтерфейси | 1 x USB Type-C 2 x USB Type A |
| Гарантія | Один місяць |
| Ємність батареї | 30000 мАч |
| Заряджається від | USB |
| Індикація | З індикатором рівня заряджання |
| Кількість USB-виходів | 3 |
| Призначення | Для iPhone, iPad, iPod, мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, смарт-годинників та браслетів |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 3 |
| Розміри | 169x80.3x32.8 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерні (Li-pol) |
| Тип товару | Power Bank |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







