Кількість SIM-карт: 2 SIM
Введіть SIM-карту: Nano-SIM
Комбінація слота: SIM + Hybrid (SIM або MicroSD)
< P> Стандарти зв'язку: 3G 4G (LTE) GSMДіагональ, дюйми: 6,21 "
Роздільна здатність: 2340x1080
Кількість кольорів: 16 мільйонів
ppi: 415 ppi
Тип екрана: IPS
Скло: 2,5d
Процесор: Hisiliconkirin 710
Число ядра: 8
Частота процесу: 4 х 2,2 ГГц + 4 х 1,7 ГГц
Відео-прискорювач: Mali-G51 MP4
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Рам: 4 ГБ
Підтримка пам'яті: MicroSD до 512 ГБ
Основна камера: 24 Мп + 8 Мп + 2 Мп
4 : АвтоматичнийСпалах основної камери: є
передня камера: 32 мегапікселі, f/2.0
спалах передньої камери: Ні
Попередньо встановив ОС: Android 9.0 (P)
Wi-Fi: IEEE 802.11 A/B/G/N/AC
Типи GPS: A-GPS , GPS
навігація IYA: GPS Glonass
Bluetooth: 4.2
nfc: Ні
Бездротова зарядка: Ні
Інфрачервоний порт: Ні
4 /p>Список технологій: датчик датчика датчика датчика акселерометра Comfer Scrustry Prever Freep
колір: чорний
акумулятор: 3400 мАм
Швидка зарядка: Є
Особливості швидкої зарядки: 10 Вт
Розміри: 154,8 x 73,6 x 8 мм
вага, g: 164 g
Країна реєстрації бренду: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONOR |
| Колір | Чорний |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | HiSilicon Kirin 710 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 4.2 |
| NFC | Немає |
| PPI | 415 ppi |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Швидке заряджання | Да |
| Вага, г | 164 г |
| Відеопришвидшувач | Mali-G51 MP4 |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Гарантія | Один місяць |
| Діагональ, дюйми | 6.21" |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 + f/2.4 |
| Записування відео | Full HD (1920x1080) |
| Інтерфейси та роз'єми | microUSB Аудіо 3,5 |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Комбінування слота | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат Стекло |
| Навігація | GPS ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Оптична стабілізація | Немає |
| Особливості швидкого заряджання | 10 Вт |
| Перелік технологій | Акселерометр Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер відбитка пальців |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 512 Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 9.0 (P) |
| Розміри | 154.8 x 73.6 x 8 мм |
| Роздільна здатність | 2340x1080 |
| Стандарти зв'язку | 3G 4G (LTE) GSM |
| Стекло | 2.5D |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Типи GPS | A-GPS, GPS |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 32 Мп, f/2.0 |
| Функція рації | Немає |
| Частота процеcсора | 4 x 2.2 ГГц + 4 x 1.7 ГГц |
- Ціна: Ціну уточнюйте










