![Захищений смартфон Ulefone Armor 22 8/128Gb Some Green (Global) [NFC], фото 1](https://images.prom.ua/6071723633_zahischenij-smartfon-ulefone.jpg)
Захищений смартфон Ulefone Armor 22 8/128Gb Some Green (Global) [NFC]
9 077 ₴
8 169 ₴
- В наявності
- Код: STD11129
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Стандарт зв'язку: 2G/3G/4G
Діагональ екрану: 6.58
Роздільна здатність дисплея: 2408x1080
Тип матриці: IPS
Кількість точок торкання: 10
#N/AМатеріал екрану: #N/A
Кількість СІМ-карт: 2 SIM + картка пам'яті
Розміри СІМ -карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Максимальний обсяг картки пам'яті, що підтримується: є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежено пам'яттю пристрою
Кількість номерів на один контакт: Обмежено пам'яттю пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю пристрою
# N/AКомбінований слот: #N/A
Операційна система: Android 13
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 8 МП
Спалах фронтальної камери: Ні
Автофокус фронтальної камери: Ні
Стабілізація фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
Додатково: Нічна зйомка. Підводна камера
Процесор: Mediatek Helio G96
#N/AТип ядра: #N/A
#N/AВідеоядро: #N/A< /p>
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2,05 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 64 МП
#N/AСтабілізація основної камери: #N/A
Запис відео основної камери: 2K
#N/AДодатково: #N/A< /p>
Ємність акумулятора: 6600
#N/AМожливість бездротової зарядки: #N/A
Швидка зарядка: 33 Вт
Частота оновлення екрану: 120 Гц
#N/AМатеріал корпусу: #N/A
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C
Роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C
Роз'єм для навушників: є
GPS: GPS/ГЛОНАСС/Beidou/Galileo
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 324 г
Ширина: 84.9 мм
Висота: 176.8 мм
>Глибина: 15 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
#N/AДатчики: #N/A
#N/AКолір: #N/A
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ac
>Bluetooth: 5.2
Тип корпусу: моноблок
Матеріал: Метал, Пластик, Полікарбонат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 324 г |
| Висота | 176.8 мм |
| Ширина | 84.9 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6600 мА/год |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G96 |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| GPS | GPS/ГЛОНАСС/Beidou/Galileo |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 33 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 15 мм |
| Записування відео основної камери | 2K |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 SIM + карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 64 Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал | Метал, пластик, полікарбонат. |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android 13 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2408x1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарт зв'язку | 2G/3G/4G |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2,05 ГГц |
- Ціна: 8 169 ₴

![Захищений смартфон Ulefone Armor 22 8/128Gb Some Green (Global) [NFC], фото 2](https://images.prom.ua/6071723634_w159_h159_zahischenij-smartfon-ulefone.jpg)
![Захищений смартфон Ulefone Armor 22 8/128Gb Some Green (Global) [NFC], фото 3](https://images.prom.ua/6071723637_w159_h159_zahischenij-smartfon-ulefone.jpg)
![Захищений смартфон Ulefone Armor 22 8/128Gb Some Green (Global) [NFC], фото 4](https://images.prom.ua/6071723638_w159_h159_zahischenij-smartfon-ulefone.jpg)
![Захищений смартфон Ulefone Armor 22 8/128Gb Some Green (Global) [NFC], фото 5](https://images.prom.ua/6071723639_w159_h159_zahischenij-smartfon-ulefone.jpg)