Стандарт зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE)
Діагональ екрану: 4.3
Роздільна здатність дисплея: 1200х540
Тип матриці: IPS
>Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрану: Corning Gorilla Glass 5, 450 нит
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Формат SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 4 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 13
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 8 МП
>Спалах фронтальної камери: Ні
Автофокус фронтальної камери: Ні
Стабілізація фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
Назва процесора: MediaTek MT8788
Кількість ядер: 8
Частота: 2 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 13 + 0,3 (сенсор глибини) МП
Запис відео основної камери: 1080p (30 к/с)
Ємкість акумулятора: 3700 (незнімний)
Роз'єми: USB Type-C 2.0
Роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C 2.0
Навігація: (ГЛОНАСС, Galileo)
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 208 г
Ширина: 65.25 мм
Висота: 133 мм
Глибина: 18.4 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: Orange
NFC: є
Wi-Fi: 802.11аc
Bluetooth: (4.2)
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 208 г |
| Ширина | 65.25 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | (4.2) |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11аc |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 18.4 мм |
| Діагональ екрана | 4.3" |
| Ємність акумулятора | 3700 (незнімний) |
| Записування відео основної камери | 1080p (30 к/с) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 13 + 0,3 (сенсор глибини) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass 5, 450 нітів |
| Навігація | (ГЛОНАСС, Galileo) |
| Назва процесора | Mediatek MT8788 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Android 13 |
| Роздільна здатність дисплея | 1200х540 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C 2.0 |
| Роз'єми | USB Type-C 2.0 |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарт зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Частота | 2 ГГц |
- Ціна: 7 894 ₴

![Захищений смартфон Blackview N6000 SE 4/128Gb Orange (Global) [NFC], фото 1](https://images.prom.ua/6389183495_zahischenij-smartfon-blackview.jpg)
![Захищений смартфон Blackview N6000 SE 4/128Gb Orange (Global) [NFC], фото 2](https://images.prom.ua/6389183496_w159_h159_zahischenij-smartfon-blackview.jpg)
![Захищений смартфон Blackview N6000 SE 4/128Gb Orange (Global) [NFC], фото 3](https://images.prom.ua/6389183497_w159_h159_zahischenij-smartfon-blackview.jpg)