![Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128Gb Lavender (SM-S911BLID) [2 sim + eSIM, 5G, NFC], фото 1](https://images.prom.ua/5338359681_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128Gb Lavender (SM-S911BLID) [2 sim + eSIM, 5G, NFC]
26 102 ₴
23 492 ₴
- В наявності
- Код: STD09506
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM e-SIM
Комбінування слота: SIM + SIM
Стандарти зв'язку : GSM 3G 4G (LTE) 5G
Діагональ, дюйми: 6.1
Роздільна здатність: 2340x1080
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Кількість кольорів: 16 мільйонів PPI: 422 ppi Тип екрану: Dynamic AMOLED 2X Додатково: HDR10+ Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Кількість ядер: 8
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Основна камера: 50 Мп + 10 Мп + 12 Мп
Діафрагма: f/1.8 + f/2.4 + f/2.2
Запис відео: 8К UHD (7680x4320)
Оптична стабілізація : Є
Фокусування: Фазовий (PDAF)
Спалах основної камери: Є
Фронтальна камера: 12 Мп, f/2.2
Спалах фронтальної камери: Ні
Предвстановлений ОС: Android
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Типи GPS: A-GPS, GPS
Навігація: GPS ГЛОНАСС Beidou Galileo QZSS
Bluetooth: 5.3
NFC: Є
Бездротова зарядка: Є
Інфрачервоний порт: Ні
FM-радіо: Ні
Функція рації: Ні
Інтерфейси та роз'єми: USB Type-C< /p>
Матеріал корпусу: Скло
Перелік технологій: Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Датчик Холла Компас Сканер обличчя Сканер відбитка пальців
Колір: Фіолетовий
< p>Акумулятор: 3900 mAhШвидка зарядка: Є
Особливості швидкого заряджання: 25 Вт
Розміри: 146.3 x 70.9 x 7.6 мм
< Вага, г: 168 гКраїна реєстрації бренду: Південна Корея
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S23+, Samsung Galaxy S23 |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Фіолетовий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Екран | |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Да |
| PPI | 422 ppi |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Акумулятор | 3900 mAh mAh |
| Бездротове заряджання | Да |
| Швидке заряджання | Да |
| Вага, г | 168 г |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Діагональ, дюйми | 6.1 |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 + f/2.2 |
| Додатково | HDR10+ |
| Записування відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Інтерфейси та роз'єми | USB Type-C |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Комбінування слота | SIM + SIM |
| Навігація | GPS ГЛОНАСС Beidou Galileo QZSS |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптична стабілізація | Да |
| Основна камера | 50 Мп + 10 Мп + 12 Мп Мп |
| Особливості швидкого заряджання | 25 Вт |
| Перелік технологій | Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Датчик Холла Компас Сканер обличчя Сканер відбитка пальців |
| Попередньо встановлена ОС | Android |
| Розміри | 146.3 x 70.9 x 7.6 мм |
| Роздільна здатність | 2340x1080 |
| Стандарти зв'язку | GSM 3G 4G (LTE) 5G |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM e-SIM |
| Тип товару | Смартфон |
| Типи GPS | A-GPS, GPS |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Фронтальна камера | 12 Мп, f/2.2 |
| Функція рації | Немає |
- Ціна: 23 492 ₴

![Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128Gb Lavender (SM-S911BLID) [2 sim + eSIM, 5G, NFC], фото 2](https://images.prom.ua/5338359682_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128Gb Lavender (SM-S911BLID) [2 sim + eSIM, 5G, NFC], фото 3](https://images.prom.ua/5338359683_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128Gb Lavender (SM-S911BLID) [2 sim + eSIM, 5G, NFC], фото 4](https://images.prom.ua/5338359684_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128Gb Lavender (SM-S911BLID) [2 sim + eSIM, 5G, NFC], фото 5](https://images.prom.ua/5338359685_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128Gb Lavender (SM-S911BLID) [2 sim + eSIM, 5G, NFC], фото 6](https://images.prom.ua/5338359686_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128Gb Lavender (SM-S911BLID) [2 sim + eSIM, 5G, NFC], фото 7](https://images.prom.ua/5338359687_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128Gb Lavender (SM-S911BLID) [2 sim + eSIM, 5G, NFC], фото 8](https://images.prom.ua/5338359688_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128Gb Lavender (SM-S911BLID) [2 sim + eSIM, 5G, NFC], фото 9](https://images.prom.ua/5338359689_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)