
Смартфон Samsung Galaxy S10 5G 8/512Gb Crown Silver (SM-G977N) (1sim, NFC)
17 004 ₴
15 304 ₴
- В наявності
- Код: STD11394
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Частоти зв'язку: GSM 3G 4G (LTE) 5G
Діагональ, дюйми: 6.7
Роздільна здатність дисплея: 3040х1440
Тип матриці: Dynamic AMOLED
Частота оновлення екрана: 60 Гц
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрану: Corning Gorilla Glass 6
Кількість СІМ-карт: 1 SIM
Розміри СІМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 512 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної картки пам'яті: Є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту : Обмежено пам'яттю самого пристрою
Предвстановлена ОС: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 10 Мп f/1.9 + TOF 3D
Спалах фронтальної камери: Ні p>
Запис відео фронтальної камери: Є
Процесор: Exynos 9820
Відеоядро: Mali-G76 MP12
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2.73 ГГц + 2.31 ГГц + 1.95 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 12 Мп f/1.5-2.4 + 12 Мп f/ 2.4 + 16 Мп f/2.2
Стабілізація основної камери: Є
Запис відео основної камери: 4К UHD (3840x2160)
Акумулятор: 4500 mAh
Можливість бездротової зарядки: Є
Швидка зарядка: Є
Матеріал корпусу: Метал Скло
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C
>Роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C
Роз'єм для навушників: Аудіо 3,5
GPS: Є
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 198 г
Ширина: 77.1 мм
Висота: 162.6 мм
Глибина: 7.9 мм
NFC: Є
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Датчики: Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Датчик Холла Пульсометр Сканер обличчя Сканер відбитка пальців під екраном
Колір: Сріблястий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S10 5G |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Висота | 162.6 мм |
| Ширина | 77.1 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| GPS | Да |
| NFC | Да |
| Акумулятор | 4500 mAh mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC |
| Швидке заряджання | Да |
| Відеоядро | Mali-G76 MP12 |
| Можливість бездротового заряджання | Да |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 7.9 мм |
| Датчики | Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Датчик Холла Пульсометр Сканер обличчя Сканер відбитків пальців під екраном |
| Діагональ, дюйми | 6.7 |
| Записування відео основної камери | 4К UHD (3840x2160) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 1 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 12 Мп f/1.5-2.4 + 12 Мп f/2.4 + 16 Мп f/2.2 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп f/1.9 + TOF 3D |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал корпусу | Метал Скло |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass 6 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android |
| Процесор | Exynos 9820 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 3040х1440 |
| Роз'єм для навушників | Аудио 3,5 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація основної камери | Да |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2.73 ГГц + 2.31 ГГц + 1.95 ГГц |
| Частоти зв'язку | GSM 3G 4G (LTE) 5G |
- Ціна: 15 304 ₴





