Стандарти зв'язку: 3G, 4G, 5G
Діагональ, дюйми: 6.4
Роздільна здатність дисплея: 2400x1080
Тип матриці: Super AMOLED
Кількість точок дотику: 10
Матеріал екрана: Corning Gorilla Glass 5, Частота опитування датчика 360 Гц
Кількість Sim-Cart: SIM + SIM або Memo Map < /P>
Розміри SIM-картки: Nano-SIM
оперативна пам’ять: 6 Гб
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної картки пам'яті: У телефонній книзі є
Кількість контактів: обмежена пам'яттю самого пристрою
Кількість чисел на 1 контакт: Limited За пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у імені контакту: обмежений пам'яттю самого пристрою
запобігання ОС: Android 12
< P> Кількість мегапікселів передньої камери: 16 (f/2.4) MPФлот передньої камери: Ні
Автофокус передньої камери: Ні
4 0Кількість ядра: 8
Частота процесора: 2,5 ГГц
Спалах основної камери: IS
Кількість Мегапікселі основної камери: 50 (f/1,8, широкий -куточок) + 8 (f/2.2, супер -оллоу 119 градусів) + 2 (f/2.4, макрос) mp
Запис відео про Основна камера: 4k (30 f/s)
Акумулятор: 4500 мАг (не-selable)
Швидка зарядка: 60 (доставка потужності 3.0) w
Частота оновлення екрана: 90 Гц
Роз'єм. Зарядник: USB Type-C (2.0)
роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C (2.0)
Джек для навушників: Є
GPS: Є
a-GPS: Є
beidou: Є
Глонас: Є
Вага: 182 г
<Ширина: 73,3 мм
Висота: 160,2 мм
Глибина: 8 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців: IS
колір: чорний
nfc : Є
wi-fi: 802.11ac
bluetooth: 5.2
Тип тіла: Моноблок (необмежений)
Матеріал: скло/алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Стандарт зв'язку | 3G |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 182 г |
| Висота | 160.2 мм |
| Ширина | 73.3 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 920 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| GPS | Да |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Акумулятор | 4500 мА·год (незнімний) mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 60 (Power Delivery 3.0) Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.4 |
| Записування відео основної камери | 4K (30 к/с) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | SIM + SIM або карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 (f/1.8, ширококутна) + 8 (f/2.2, надширококутна 119 градусів) + 2 (f/2.4, макро) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 (f/2.4) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал | скло/алюміній |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass 5, частота опитування сенсора 360 Гц |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Попередньо встановлена ОС | Android 12 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2400х1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (2.0) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (2.0) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G, 5G |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2,5 ГГц |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 14 085 ₴

