
Смартфон Samsung Galaxy Note 20 5G SM-N9810 8/256Gb Mystic Bronze
20 496 ₴
18 447 ₴
- В наявності
- Код: STD07090
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Частоти зв'язку: GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G
Діагональ, дюйми: 6.7
Роздільна здатність дисплея: 2400x1080
Тип матриці: Super AMOLED
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: HDR10+, дисплей з отвором для фронтальної камери, заокруглені краї; Always-on display
Кількість СИМ-карток: 2 SIM
Розміри СИМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: немає
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Попередньо встановлена ОС: Android 10 + Samsung One UI
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 10 (f/2.2) МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Процесор: Qualcomm Snapdragon 865+
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 3,09 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 12 (f/1.8, ширококутна камера) +12 (f/2.2, ультраширококутна камера) + 64 (f/2.0, телеоб'єктив) МП
Записування відео основної камери: 8K, 24 fps
Акумулятор: 4300 (незнімний)
Можливість бездротового заряджання: 15 Вт
Швидке заряджання: 25 (PD 3.0) Вт
Частота оновлення екрана: 60 Гц
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C
Роз'єм для навушників: немає
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 192 г
Ширина: 75.2 мм
Висота: 161.6 мм
Глибина: 8.3 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: мідний
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ax
Bluetooth: (5.0, A2DP, LE, aptX)
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал: алюміній/пластик
Комплект постачання: Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy Note 20 |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 192 г |
| Висота | 161.6 мм |
| Ширина | 75.2 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | (5.0, A2DP, LE, aptX) |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ax |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Акумулятор | 4300 (незнімний) mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 25 (PD 3.0) Вт |
| Можливість бездротового заряджання | 15 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8.3 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.7 |
| Записування відео основної камери | 8K, 24 fps |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 12 (f/1.8, ширококутна камера) + 12 (f/2.2, ультраширококутна камера) + 64 (f/2.0, телеоб'єктив) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 (f/2.2) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комплект постачання | Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Матеріал екрана | HDR10+, дисплей з отвором для фронтальної камери, заокруглені краї; Always-on display |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 10 + Samsung One UI |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Колір | Мідний |
| Частота процесора | 3,09 ГГц |
| Частоти зв'язку | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 18 447 ₴

