
Смартфон Samsung Galaxy S21 8/256GB Phantom Violet (SM-G991BZVGSEK)
17 261 ₴
15 535 ₴
- В наявності
- Код: STD06680
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Частоти зв'язку: 3G, 4G, 5G
Діагональ, дюйми: 6.2
Роздільна здатність: 1080x2400
Тип матриці: Dynamic AMOLED 2X
Кількість точок торкання: 10
Скло: дисплей плоский; співвідношення сторін 20:9; максимальна яскравість 1300 нітів; змінна частотою оновлення від 60 до 120 Гц; Corning Gorilla Glass Victus
Комбінування слота: 2 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: немає
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Попередньо встановлена ОС: Android 11, One UI 3.0
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 10 МП (f/2.2, 26 mm, 1/3.24", 1.22 μm, Dual Pixel PDAF) МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Додатково: ширококутна (f/1.8, 26 mm, 1/1.76", 1.8 μm, Dual Pixel PDAF, OIS), телефото 3-кратний оптичний зум (f/2.0, 28 mm, 1/1.76", 0.8 μm, PDAF, OIS, 1.1x optical zoom, 3x hybrid zoom), надширокутна (f/2, 13 mmm, 120255). 1.4µm, Super Steady video)
Процесор: Samsung Exynos 2100
Видеоядро: Mali-G78
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 1x2.9 Cortex-X1, 3x2.80 Cortex-A78, 4x2.2 Cortex-A55 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 12 МП ширококутна, 64 МП телефото 3-кратний оптичний зум, 12 МП надширококутна МП
Записування відео основної камери: 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+
Аккумулятор: 4000 mAh, Li-Po
Можливість бездротового заряджання: 15 Вт
Швидке заряджання: 25 (PD 3.0) Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C (3.2)
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C (3.2)
Роз'єм для навушників: немає
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 172 г
Розміри: 71.2 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: фіолетовий
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ax
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал: скло, метал, пластик
Комплект постачання: Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21+ |
| Стандарт зв'язку | 3G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 172 г |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Samsung Exynos 2100 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ax |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Акумулятор | 4000 mAh, Li-Po mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 25 (PD 3.0) Вт |
| Відеоядро | Mali-G78 |
| Можливість бездротового заряджання | 15 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Діагональ, дюйми | 6.2 |
| Записування відео основної камери | 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+ |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 12 МП ширококутна, 64 МП телефото 3-кратний оптичний зум, 12 МП надширококутна МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 МП (f/2.2, 26mm, 1/3.24", 1.22µm, Dual Pixel PDAF) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комбінування слота | 2 SIM |
| Комплект постачання | Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Матеріал | скло, метал, пластик |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11, One UI 3.0 |
| Розміри | 71.2 мм |
| Роздільна здатність | 1080x2400 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (3.2) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (3.2) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стекло | дисплей плоский; співвідношення сторін 20:9; максимальна яскравість 1300 нітів; змінна частотою оновлення від 60 до 120 Гц; Corning Gorilla Glass Victus |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 1x2.9 Cortex-X1, 3x2.80 Cortex-A78, 4x2.2 Cortex-A55 ГГц |
| Частоти зв'язку | 3G, 4G, 5G |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 15 535 ₴
