Стандарти зв'язку: 3G, 4G (LTE), GSM
Діагональ, дюйми: 6,51
Роздільна здатність дисплея: 1600x720
Тип матриці: IPS < /p>
Кількість точок дотику: 10
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Розміри SIM-CARD: Nano-SIM
оперативна пам’ять: 3 ГБ
Вбудована -in пам'ять: 32 ГБ
Максимальний об'єм підтримуваної картки пам'яті: IS
Кількість контактів у телефонній книзі: Limited За пам'яттю самого пристрою
Кількість чисел на 1 контакт: обмежений пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у імені контакту: обмежений на шляху Пам'ять самого пристрою
запобігла ОС: Android 11
Кількість мегапікселів фронтальних камер: 5 мегапікселів
спалах передньої камери: ні < /p>
Запис відео передньої камери: Існує
Процесор: Specrum SC9863A
Відео: PowerVR GE8322
Число: 8
Частота процесора: 1,6 ГГц
Спалах основної камери: IS
Кількість мегапікселів основної камери: 13 мегапікселів + 2 МП + 0,3 Мп < /p>
Стабілізація основної камери: Ні
Акумулятор: 5380 мАг
Можливість бездротової зарядки: Ні
Швидка зарядка: Ні < /p> <
Будівельний матеріал: Пластик
Роз'єм зарядного пристрою: MicroUSB
Роз'єм для підключення до ПК: MicroUSB
з'єднувач навушників: Audio 3.5
gps: Є
a-GPS: Є
beidou: є
glonass: є
Вага: 205
Ширина: 165.3
Висота: 77.5
Глибина: 8.3
Бездротові технології: WI- Fi, Bluetooth, GPS
сканер відбитків пальців: є
датчики: акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик підходу, компас
колір: червоний
Набір доставки: смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантія купон
Країна виробництва продукції:
Реєстрація бренду:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77.5 мм |
| Ширина | 165.3 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Spreadtrum SC9863A |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| GPS | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | Немає |
| Вага | 205 |
| Відеоядро | PowerVR GE8322 |
| Можливість бездротового заряджання | Немає |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Гарантія | Один місяць |
| Глибина | 8.3 |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Компас |
| Діагональ, дюйми | 6.51 |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 13 Мп + 2 Мп + 0.3 Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комплект постачання | Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Оперативна пам'ять | 3 ГБ |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Роз'єм для навушників | Аудио 3,5 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | microUSB |
| Роз'єм зарядного пристрою | microUSB |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація основної камери | Немає |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
- Ціна: 4 083 ₴

