
Портативна акустика Bose SoundLink Revolve Black (739523-2110)
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: DTD06357
+380 (66) 552-54-10
MTC- +380 (63) 552-54-10Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тип монтажу: Портативний
Інтерфейси: 1 x Micro USB, mini Jack 3,5 mm
Обладнання: Вбудований мікрофон, Вологозахист
Під'єднання: Бездротове
Бездротові можливості: Bluetooth
Потужність: 8 Вт
Динаміки: 1
Частотний діапазон: 20 Гц - 20 кГц
Кількість одночасних Bluetooth-з'єднань: Понад одного
Колір: Чорний
Час автономної роботи: до 12 год
Живлення: Від акумулятора, від USB
Сумісність з iOS і Android-пристроями: iOS, Android
Додаткова інформація:
Габарити: 152х82х82 мм
Вага: 0,66 кг
Комплектація: Колонка, USB-кабель, зарядний пристрій
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bose |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.66 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Портативна |
| Час автономної роботи | до 12 год |
| Габарити | 152х82х82 мм |
| Динаміки | 1 Вт |
| Інтерфейси | 1 x Micro USB, mini Jack 3,5 mm |
| Кількість одночасних Bluetooth-з'єднань | Понад одного |
| Комплектація | Колонка, кабель USB, зарядний пристрій. |
| Потужність | 8 Вт |
| Обладнання | Вбудований мікрофон, Вологозахист |
| Живлення | Від акумулятора, від USB |
| Під'єднання | Бездротове |
| Сумісність з iOS і Android-пристроями | iOS, Android |
| Тип товару | Портативна акустика (bluetooth-колонка) |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 20 Гц - 20 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




