Частоти зв'язку: GSM 3G 4G (LTE) 5G
Діагональ, дюйми: 6.5
Роздільна здатність дисплея: 2400x1080
Тип матриці: Super AMOLED
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: Corning Gorilla Glass 3
Розміри СИМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 6 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: Є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Попередньо встановлена ОС: Android 10
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 МП f/2.2
Записування відео фронтальної камери: Є
Процесор: Qualcomm Snapdragon 865
Видеоядро: Adreno 650
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 1 x 2.84 ГГц + 3 x 2.42 ГГц + 4 x 1.80 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 12 МП + 12 МП + 8 Мп
Стабілізація основної камери: Є
Записування відео основної камери: 4К UHD (3840x2160)
Акумулятор: 4500 mAh
Можливість бездротового заряджання: Є
Швидке заряджання: Є
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Матеріал корпусу: Метал і пластик Скло
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C
Роз'єм для навушників: USB Type-C
GPS: Є
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 190 г
Ширина: 159.8 x 74.5 x 8.4 мм
Висота: 159.8 x 74.5 x 8.4 мм
Глибина: 159.8 x 74.5 x 8.4 мм
NFC: Є
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Датчики: Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Датчик Холла Компас Сканер відбитка пальців під екраном
Колір: Білий
Комплект постачання: Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S20 FE |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| GPS | Да |
| NFC | Да |
| Акумулятор | 4500 mAh mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC |
| Швидке заряджання | Да |
| Відеоядро | Adreno 650 |
| Можливість бездротового заряджання | Да |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Висота | 159.8 x 74.5 x 8.4 мм мм |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 159.8 x 74.5 x 8.4 мм |
| Датчики | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Датчик Холла Компас Сканер відбитка пальців під екраном |
| Діагональ, дюйми | 6.5 |
| Записування відео основної камери | 4К UHD (3840x2160) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 12 Мп + 12 Мп + 8 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп f/2.2 |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комплект постачання | Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик Скло |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass 3 |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Попередньо встановлена ОС | Android 10 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація основної камери | Да |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 1 x 2.84 ГГц + 3 x 2.42 ГГц + 4 x 1.80 ГГц |
| Частоти зв'язку | GSM 3G 4G (LTE) 5G |
| Ширина | 159.8 x 74.5 x 8.4 мм |
- Ціна: 12 748 ₴







