
Захищений смартфон Oukitel F150 Air3 12/512GB Check Black (Global) NFC
9 998 ₴
8 998 ₴
- В наявності
- Код: STD12915
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Стандарт зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE)
Діагональ екрану: 6.6
Роздільна здатність дисплея: 2400х1080
Тип матриці: IPS
>Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрану: режим роботи в рукавичках, загартований скло товщиною 1,1 мм, стійке до подряпин і потертостей
Кількість SIM-карт: SIM + SIM або картка пам'яті
Формат SIM-карти: Nano-SIM
< p>Оперативна пам'ять: 12 ГБВбудована пам'ять: 512 ГБ
Максимальний обсяг картки пам'яті, що підтримується: є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 14
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 МП
Спалах фронтальної камери: Ні
Автофокус фронтальної камери: Ні
Стабілізація фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
Додатково: світлодіодне підсвічування навколо камери, камера нічного бачення з 2-ма ІЧ-спалахами, підтримує підводну зйомку
Назва процесора: MediaTek Helio G96
Кількість ядер: 8
Частота: 2.05 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 100 МП + 20 МП
Запис відео основної камери: 2K (30 к/с)
Ємність акумулятора: 5000 мАч
Рознімання: USB Type-C 2.0
Роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C 2.0
Навігація: GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 257 г
Ширина: 79.6 мм
Висота: 168.8 мм
Глибина: 10.55 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: чорний
NFC: є
Wi-Fi: 802.11аc
Bluetooth: 5.0
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 257 г |
| Висота | 168.8 мм |
| Ширина | 79.6 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11аc |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 10.55 мм |
| Діагональ екрана | 6.6 |
| Додатково | світлодіодна підсвітка навколо камери, камера нічного бачення з 2 ІЧ-спалахами, підтримує підводне знімання |
| Ємність акумулятора | 5000 мАч |
| Записування відео основної камери | 2K (30 к/с) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | SIM + SIM або карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 100 МП + 20 МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал екрана | режим роботи в рукавичках, загартоване скло завтовшки 1,1 мм, стійке до подряпин і потертостей |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Назва процесора | Mediatek Helio G96 |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Роздільна здатність дисплея | 2400х1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C 2.0 |
| Роз'єми | USB Type-C 2.0 |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарт зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Частота | 2.05 ГГц |
- Ціна: 8 998 ₴

