Діагональ екрана: 10.1
Роздільна здатність екрана: 1920x1200
Тип матриці: IPS
Вигляд екрана: Ємнісний
Оперативна пам'ять: 2 ГБ
Вбудована пам'ять: 32 ГБ
Процесор: HiSilicon Kirin 710A
Кількість ядер: 8
Фронтальна камера: 2 Мп
Основна камера: 5 Мп
Вбудований 3G-модуль: Ні
Розміри СІМ-картки: Ні
Можливість здійснення дзвінків: Ні
Кількість SIM-карт: Немає
Максимальний обсяг карт пам'яті: microSD до 512 ГБ
Операційна система: Android 10
Бездротові можливості: Wi-Fi, Bluetooth
Навігаційна система: GPS, ГЛОНАСС, Beidou
Додаткові характеристики: Датчик освітленості, Акселерометр
Рознімання: USB Type-C, Mini-Jack 3.5 mm
Матеріал корпусу: Метал
Колір: Синій
Розміри: 240,2 x 159 x 7,85 мм
Вага: 450 г
Батарея: 5100 мАч
Частота процесора: 2 ГГц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Колір | Синій |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 5100 мАч |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Тип екрана | Ємнісний |
| Можливість здійснення дзвінків | Немає |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Вбудований 3G-модуль | Немає |
| Діагональ екрана | 10.1 |
| Додаткові характеристики | Датчик освітленості, Акселерометр |
| Кількість SIM-карток | немає |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний обсяг карт пам'яті | microSD до 512 Гб |
| Навігація система | GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Процесор | HiSilicon Kirin 710A |
| Розміри | 240,2 x 159 x 7,85 мм |
| Розміри СИМ-карти | Немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | USB Type-C, Mini-Jack 3.5 mm |
| Тип матриці | IPS |
| Тип товару | Планшет |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота процесора | 2 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 776 ₴



