Кількість SIM-карт: 2 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Комбінування слота: SIM + SIM
Частоти зв'язку: 3G; 4G (LTE)
Діагональ, дюйми: 6.5
Тип екрану: IPS
Скло: 2.5D
Кількість ядер: 8< /p>
Частота процесора: 2 ГГц
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Основна камера: 48 Мп + 2 Мп
Запис відео: Full HD (1920x1080)
Фронтальна камера: 16 Мп
Предвстановлена ОС: Android 13
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Навігація: ГЛОНАСС; Galileo
NFC: Є
Матеріал корпусу: Метал та пластик
Колір: Чорний
Акумулятор: 10600 mAh
< p>Швидка зарядка: ЄОсобливості швидкої зарядки: 33 Вт
Розміри: 169.9 х 80.2 х 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Акумулятор | 10600 mAh mAh |
| Швидке заряджання | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ, дюйми | 6.5 |
| Записування відео | Full HD (1920x1080) |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Комбінування слота | SIM + SIM |
| Навігація | ГЛОНАСС; Galileo |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 48 Мп + 2 Мп Мп |
| Особливості швидкого заряджання | 33 Вт |
| Попередньо встановлена ОС | Android 13 |
| Розміри | 169.9 х 80.2 х 20 мм |
| Стекло | 2.5D |
| Тип товару | Смартфон |
| Фронтальна камера | 16 МП |
| Частота процеcсора | 2 ГГц |
| Частоти зв'язку | 3G; 4G (LTE) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 405 ₴




