Кількість SIM-карт: 2 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Комбінування слота: SIM + Гібридний (SIM або MicroSD)
Стандарти зв'язку: 3G 4G (LTE) 5G GSM
Діагон 6.67"
Роздільна здатність: 2400x1080
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Кількість кольорів: 16 мільйонів
PPI: 394 ppi
Тип екрану: IPS
5Додатково: DotDisplay HDR10 Частота оновлення екрана: 120 Гц
Процесор: Qualcomm Snapdragon 750G
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2.2 ГГц
619Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Підтримка карт пам'яті: microSD до 512 Гб
Основна камера: 108 Мп + 8 Мп + 2 Мп+ 2 Мп
f/2.2 + f/2.4 + f/2.4Запис відео: 4К UHD (3840x2160)
Оптична стабілізація: Ні
Фокусування: Автоматичний
Спалах основної камери: Є
Фронтальна камера f/2.45
Предвстановлена ОС: Android 10
Wi-Fi: Є
Типи GPS: A-GPS, GPS
Навігація: Beidou Galileo GPS ГЛОНАСС
Bluetooth: 5.1
NFC: Ні
НіІнфрачервоний порт: Є
FM-радіо: Є
Функція рації: Ні
Інтерфейси та роз'єми: USB Type-C Аудіо 3,5
Матеріал корпусу: Пластик Скло Далер Сканер обличчя Сканер відбитка пальців
Додатково: Задня кришка - Gorilla Glass 5 Бічні грані - пластик
Колір: Синій
Акумулятор: 4820 mAh
Швидка зарядка: Є
charge
Розміри: 165.3 x 76.8 x 9 мм
Вага, г: 214 г
Країна реєстрації бренду: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 9 Pro+ |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 750G |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Немає |
| PPI | 394 ppi |
| Wi-Fi | Да |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Швидке заряджання | Да |
| Вага, г | 214 г |
| Відеопришвидшувач | Adreno 619 |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ, дюйми | 6.67" |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 + f/2.4 |
| Додатково | Задня кришка — Gorilla Glass 5 Бічні грані — пластик |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Інтерфейси та роз'єми | USB Type-C Аудіо 3,5 |
| Інфрачервоний порт | Да |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Комбінування слота | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Навігація | Beidou Galileo GPS ГЛОНАС |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптична стабілізація | Немає |
| Особливості швидкого заряджання | 33W fast charge |
| Перелік технологій | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя Сканер відбитка пальців |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 512 Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 10 |
| Розміри | 165.3 x 76.8 x 9 мм |
| Роздільна здатність | 2400x1080 |
| Стандарти зв'язку | 3G 4G (LTE) 5G GSM |
| Стекло | Corning Gorilla Glass 5 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Типи GPS | A-GPS, GPS |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 16 Мп f/2.45 |
| Функція рації | Немає |
| Частота процеcсора | 2.2 ГГц |
- Ціна: 6 810 ₴




