-10%

Ноутбук Xiaomi RedmiBook 14* 2023 i7-12700H/16GB/512GB (JYU4555CN)
43 584 ₴
39 225 ₴
- В наявності
- Код: DTD18393
+380 (66) 552-54-10
MTC- +380 (63) 552-54-10Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тип: Ноутбук
Діагональ екрана: 14
Роздільна здатність: 2880x1800
Тип екрана: IPS
Обсяг оперативної пам'яті: 16 ГБ
Тип оперативної пам'яті: LPDDR5
Обсяг накопичувача: 512 ГБ
Тип накопичувача: SSD
Процесор: Intel Core i7-12700H (2.3 — 4.7 ГГц)
Кількість ядер процесора: 14
Тип відеокарти: Інтегрована
Операційна система: Windows 11 Home
Мережеві адаптери: Wi-Fi, Bluetooth
Бездротовий зв'язок: є
Додатково: Без дисковода
Матеріал корпусу: Пластик, Метал
Роз'єми та порти введення-виведення: HDMI, USB, LAN, 3.5 мм jack
Габарити (Ш х Г х В): 312,24х220,15х15,9 мм
Вага: 1.37 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.37 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Да |
| Габарити (Ш х Г х В) | 312,24х220,15х15,9 мм |
| Діагональ екрана | 14 |
| Додатково | Без дискода |
| Матеріал корпусу | Пластик, метал |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Процесор | Intel Core i7-12700H (2.3 - 4.7 ГГц) |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Роз'єми та порти введення-виведення | HDMI, USB, LAN, 3.5 мм jack |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип товару | Ноутбук |
| Тип екрана | IPS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 225 ₴


