Стандарт зв'язку: 3G, 4G, 5G
Діагональ екрана: 6.6
Роздільна здатність дисплея: 2412х1080
Тип матриці: IPS
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: частота опитування сенсора 240 Гц
Кількість СИМ-карток: SIM + SIM або карта пам'яті
Розміри СИМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 6 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 12
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 16 (f/2.1) МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Процесор: Qualcomm Snapdragon 695 5G
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2,2 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 64 (f/1.8, ширококутна) + 8 (f/2.2, надширококутна 119 градусів) + 2 (f/2.4, макрос) МП
Записування відео основної камери: 1080p (30 к/с)
Ємність акумулятора: 5000 мА·год (незнімний)
Швидке заряджання: 33 Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C (2.0)
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C (2.0)
Роз'єм для навушників: є
GPS: (GLONASS, BDS)
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 195 г
Ширина: 75.6 мм
Висота: 164.3 мм
Глибина: 8.5 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Цвет: Blue
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.1
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал: скло/алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Стандарт зв'язку | 3G |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 195 г |
| Висота | 164.3 мм |
| Ширина | 75.6 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.1 |
| GPS | (GLONASS, BDS) |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 33 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8.5 мм |
| Діагональ екрана | 6.6" |
| Ємність акумулятора | 5000 мА·год (незнімний) |
| Записування відео основної камери | 1080p (30 к/с) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | SIM + SIM або карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 64 (f/1.8, ширококутна) + 8 (f/2.2, надширококутна 119 градусів) + 2 (f/2.4, макро) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 (f/2.1) Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал | скло/алюміній |
| Матеріал екрана | частота опитування сенсора 240 Гц |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Операційна система | Android 12 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2412х1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (2.0) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (2.0) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Колір | Blue |
| Частота процесора | 2,2 ГГц |
- Ціна: 10 996 ₴



