
Смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/512Gb Phantom Black (SM-G998B)
24 720 ₴
22 248 ₴
- В наявності
- Код: STD14743
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Стандарт зв'язку: 3G, 4G, 5G
Діагональ екрана: 6.8
Роздільна здатність дисплея: 1440x3200
Тип матриці: Dynamic AMOLED 2X
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: дисплей закруглений; співвідношення сторін 20:9; максимальна яскравість 1500 нітів; змінна частотою оновлення від 60 до 120 Гц; Corning Gorilla Glass Victus; підтримка пера S Pen
Кількість СИМ-карток: 2 SIM
Розміри СИМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 12 ГБ
Вбудована пам'ять: 512 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: немає
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 11, One UI 3.0
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 40 МП, f/2.2, 26 mm, 1/2.8", 0.7 μm, PDAF МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Додатково: ширококутна (f/1.8, 26 mm, 1/1.33", 0.8 μm, PDAF, Laser AF, OIS), надширококутна (f/2.2, 13 mm, 1/2.55", 1.4 μm, dual pixel PDAF, Super Steady video), телефото з 3-кратним оптичним зом (f/2.4, 70 mm, 1/324", μxal pelix Pideo tery POSF OIS), телефото з конструкцією перископа та 10-кратним зумом (f/4.9, 240mm, 1/3.24", 1.22 μm, dual pixel PDAF, OIS)
Процесор: Samsung Exynos 2100
Видеоядро: Mali-G78
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 1x2.9 Cortex-X1, 3x2.80 Cortex-A78, 4x2.2 Cortex-A55 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 108 МП ширококутна, 12 МП надширококутна, 10 МП телефото з 3-кратним оптичним зумом, 10 МП телефото з конструкцією перископа та 10-кратним зумом МП
Записування відео основної камери: 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+
Ємність акумулятора: 5000 mAh, Li-Po
Можливість бездротового заряджання: 15 Вт
Швидке заряджання: 25 (PD 3.0) Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C (3.2)
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C (3.2)
Роз'єм для навушників: немає
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 228 г
Ширина: 75.6 мм
Висота: 165.1 мм
Глибина: 8.9 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Цвет: Black
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ax
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал: скло та метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S21 Ultra |
| Стандарт зв'язку | 3G |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 228 г |
| Висота | 165.1 мм |
| Ширина | 75.6 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Samsung Exynos 2100 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ax |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 25 (PD 3.0) Вт |
| Відеоядро | Mali-G78 |
| Можливість бездротового заряджання | 15 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8.9 мм |
| Діагональ екрана | 6.8" |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh, Li-Po |
| Записування відео основної камери | 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+ |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 108 МП ширококутна, 12 МП надширококутна, 10 МП телефото з 3-кратним оптичним зумом, 10 МП телефото з конструкцією перископа та 10-кратним зумом МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 40 МП, f/2.2, 26mm, 1/2.8", 0.7µm, PDAF МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Матеріал | скло та метал |
| Матеріал екрана | дисплей заокруглений; співвідношення сторін 20:9; максимальна яскравість 1500 нітів; змінна частотою оновлення від 60 до 120 Гц; Corning Gorilla Glass Victus; підтримка пера S Pen |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Операційна система | Android 11, One UI 3.0 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 1440x3200 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (3.2) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (3.2) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Колір | Black |
| Частота процесора | 1x2.9 Cortex-X1, 3x2.80 Cortex-A78, 4x2.2 Cortex-A55 ГГц |
- Ціна: 22 248 ₴




