Тип монтажу: Портативний
Інтерфейси: кабель micro USB, кабель mini Jack 3,5 mm.
Обладнання: З вологозахистом, Вбудований мікрофон
Особливості: Для телефона
Під'єднання: Бездротове, дротове
Бездротові можливості: Bluetooth, NFC
Потужність: 12 Вт
Динаміки: 2
Частотний діапазон: 70 Гц - 20 кГц
Кількість одночасних Bluetooth-з'єднань: Одне
Колір: Блакитний
Час автономної роботи: до 24 год
Живлення: Від акумулятора, від USB
Сумісність з iOS і Android-пристроями: iOS, Android
Матеріал: Пластик
Додаткова інформація: Ємність акумулятора 5200 мА·год
Габарити: 168 x 47 x 56 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, NFC |
| Вид монтажа | Портативна |
| Час автономної роботи | до 24 ч |
| Габарити | 168 x 47 x 56 мм |
| Динаміки | 2 Вт |
| Додаткова інформація | Ємність акумулятора 5200 мА·год |
| Інтерфейси | кабель micro USB, кабель mini Jack 3,5 mm. |
| Кількість одночасних Bluetooth-з'єднань | Одне |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 12 Вт |
| Обладнання | З вологозахистом, вбудований мікрофон |
| Особливості | Для телефона |
| Живлення | Від акумулятора, від USB |
| Під'єднання | Бездротовий, Дротовий |
| Сумісність з iOS і Android-пристроями | iOS, Android |
| Тип товару | Портативна акустика (bluetooth-колонка) |
| Колір | Блакитний |
| Частотний діапазон | 70 Гц - 20 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 871 ₴



