
Захищений смартфон OUKITEL F150 R2022 8/128GB Yellow протиударний водонепроникний телефон
7 735 ₴
6 961 ₴
- В наявності
- Код: STD07484
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Стандарти зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G
Діагональ, дюйми: 6,78
Роздільна здатність дисплея: 2460x1080
Тип матриці: IPS
Кількість точок дотику: 10 < /p>
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Розміри Sim-Card: Nano-SIM
Рам: 8 Гб
Вбудована пам'ять : 128 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної картки пам'яті: IS
Кількість контактів у телефонній книзі: обмежена пам'яттю пристрою
Кількість чисел на 1 контакт: обмежений пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у імені контакту: обмежений пам'яттю самого пристрою
запобігання ОС : Android 11
Кількість мегапікселів передньої камери: 16 мегапікселів
передня фронтальна камери: ні
Запис передньої камери: Є
Процесор: MediaTek Helio G95
Відео: Mali-G76 MC4
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2,1 ГГц < /p>
Спалах основної камери: IS
Число мегапікселів основної камери: 64 + 8 + 2 мегапікселі
Стабілізація основної камери: Ні < /p >
Запис відео основної камери: Full HD (1920x1080)
Акумулятор: 8300 мАг
Можливість бездротової зарядки: Ні
Швидка зарядка: Ні
Частота оновлення екрана: 90 Гц
Матеріал тіла: Пластик
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C
роз'єм Для підключення до ПК: USB Type-C
Джек для навушників: USB Type-C
GPS: Є
A-GPS: Є
beidou: є
glonass: є
вага: 315 g
ширина: 78 мм
Висота: 158 мм
Глибина: 18 мм
nfc: Є
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
сканер відбитків пальців (Відбиток пальців): Існує
датчики: акселерометр гіроскопа датчика датчика датчика датчика
колір: жовтий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 315 г |
| Висота | 158 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G95 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| GPS | Да |
| NFC | Да |
| Акумулятор | 8300 mAh mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | Немає |
| Відеоядро | Mali-G76 MC4 |
| Можливість бездротового заряджання | Немає |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 18 мм |
| Датчики | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас |
| Діагональ, дюйми | 6.78 |
| Записування відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 64 + 8 + 2 Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація основної камери | Немає |
| Стандарти зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2.1 ГГц |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 6 961 ₴
