Частоти зв'язку: 3G, 4G, 5G
Діагональ, дюйми: 6,67
Роздільна здатність: 2400x1080
Тип матриці: amoled
Кількість точок дотику: 10Комбінація слота: 2 SIM
Тип SIM-картки: Nano-SIM
Рам: 12 Гб
вбудована -в пам'яті: 256 ГБ
Максимальний об'єм підтримуваної картки пам'яті: Ні
Кількість контактів у телефонній книзі: обмежена пам’яттю Пристрій
Кількість чисел на 1 контакт: обмежений пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у імені контакту: обмежений пам'яттю самого пристрою < /p>
Число мегапікселів передньої камери: 16 (f/2.0) MP
Спалах лобового камер: Ні
Автофокус передньої камери: Ні
Стабілізація передньої камери: Ні
Запис відео передньої камери: є
процесор: Qualcomm Snapdragon 888
Кількість ядра: 8
Частота процесора: 2,84 ГГц
Спалах основної камери: IS
Кількість мегапікселів основної камери: 64 (f/1.6, ширококутний) + 64 (f/1.9, портретна камера) + 8 (f/3.4, Periscope Телетото 5x) + 64 (f/2.2, Ultra-Ciro-Angular, 120 градусів) MP
Основної камери: 8K@30 кадрів в секунду
Акумулятор: 4600 мАг (не -ремовичок)
Швидка зарядка: 65 Вт
Частота оновлення екрана: 144 HZ
Зарядник роз'єму: USB Type-C (3.1)
роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C (3.1)
роз'єм для навушників: Ні < /p>
-gps: Є
beidou: є
glonass: є
вага: 188 г
< P> Ширина: 73 ммВисота: 161,5 мм
Глибина: 8 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS < /p>
Сканер відбитків пальців (пальця)
колір: чорний
nfc: is
wi-fi: 802.11aah
Bluetooth: 5.2
Тип корпусу: Моноблок (необмежений)
Матеріал: Скло/Алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Стандарт зв'язку | 3G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 188 г |
| Висота | 161.5 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ах |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Акумулятор | 4600 мА·год (незнімна) mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 65 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.67 |
| Записування відео основної камери | 8K@30fps |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 64 (f/1.6, ширококутна) + 64 (f/1.9, портретна камера) + 8 (f/3.4, periscope telephoto 5x) + 64 (f/2.2, ультраширококутна, 120 градусів) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 (f/2.0) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комбінування слота | 2 SIM |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Матеріал | скло/алюміній |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Роздільна здатність | 2400x1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (3.1) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (3.1) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2,84 ГГц |
| Частоти зв'язку | 3G, 4G, 5G |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 25 701 ₴

