Кількість SIM-карт: 2 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Стандарти зв'язку: GSM 3G 4G (LTE)
Діагональ, дюйми: 6.1
Роздільна здатність: 2520x1080
Кількість кольорів: 16 мільйонів
PPI: 449 ppi
Тип екрана: OLED
>Скло: Corning Gorilla Glass 6
Додатково: Режим Creator на базі CineAlta з кольором, як у професійних відеомоніторах Sony Колірний простір BT.2020 (REC.2020) 10-бітова градація яскравості
>Процесор: Qualcomm Snapdragon 855
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 1 x 2.84 ГГц + 3 x 2.41 ГГц + 4 x 1.78 ГГц
Відеоприскорювач: Adreno 640
Вбудована пам'ять: 64 ГБ
Оперативна пам'ять: 6 ГБ
Підтримка карт пам'яті: microSD до 1 Тб
Основна камера: 12 Мп + 12 Мп + 12 Мп
Діафрагма: f/2.4 + f/1.6 + f/2.4
Запис відео: 4К UHD (3840x2160)
>Оптична стабілізація: Є
Фокусування: Автоматична
Спалах основної камери: Є
Фронтальна камера: 8 Мп Розмір матриці: 1/4" Розмір пікселя: 1,12 мкм Оптика f/2,0
Спалах фронтальної камери: Ні
Додатково: Cinema Pro на базі CineAlta для відеозйомки у форматі 21:9 Шаблони керування кольором LOOK Запис фільмів у роздільній здатності 4K HDR9 BIONZ XTM для мобільних пристроїв Шумопридушення у форматі RAW Автофокусування по очах Автофокусування/автоекспозиція з частотою до 10 кадрів/с Подвійний фотодіод Датчик RGBC-ІК SteadyShotTM 2-кратний оптичний зум 5-кратний цифровий розширений динамічний діапазон) Гібридний автофокус Додаток 3D Creator Ефект Боке
Предвстановлена ОС: Android 9.0
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
< p>Типи GPS: A-GPS, GPSНавігація: GPS ГЛОНАСС
Bluetooth: 5.0
NFC: Є
Бездротова зарядка : Ні
Інфрачервоний порт: Ні
FM-радіо: Ні
Функція рації: Ні
Інтерфейси та роз'єми: USB Type- C
Матеріал корпусу: Метал Скло
Перелік технологій: Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя Сканер відбитка пальців
Колір: Чорний
< p>Акумулятор: 3140 mAhШвидка зарядка: Є
Особливості швидкого заряджання: USB Power Delivery (USB PD) 18W
Розміри: 158 x 68 x 8.2 мм
Вага, г: 164 г
Країна реєстрації бренду: Японія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 855 |
| Екран | |
| Тип екрану | OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5 |
| NFC | Да |
| PPI | 449 ppi |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Швидке заряджання | Да |
| Вага, г | 164 г |
| Відеопришвидшувач | Adreno 640 |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Діагональ, дюйми | 6.1 |
| Діафрагма | f/2.4 + f/1.6 + f/2.4 |
| Додатково | Режим Creator на базі CineAlta з кольоропередаванням, як у професійних відеомоніторах Sony Колірний простір BT.2020 (REC.2020) 10-бітна градація яскравості |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Інтерфейси та роз'єми | USB Type-C |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Матеріал корпусу | Метал Скло |
| Навігація | GPS ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Оптична стабілізація | Да |
| Особливості швидкого заряджання | USB Power Delivery (USB PD) 18W |
| Перелік технологій | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя Сканер відбитка пальців |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 9.0 |
| Розміри | 158 x 68 x 8.2 мм |
| Роздільна здатність | 2520x1080 |
| Стандарти зв'язку | GSM 3G 4G (LTE) |
| Стекло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Тип товару | Смартфон |
| Типи GPS | A-GPS, GPS |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 8 МП Розмір матриці: 1/4" Розмір пікселя: 1,12 мкм Оптика f/2,0 |
| Функція рації | Немає |
| Колір | Чорний |
| Частота процеcсора | 1 x 2.84 ГГц + 3 x 2.41 ГГц + 4 x 1.78 ГГц |
- Ціна: Ціну уточнюйте





