Кількість SIM-карт: 2 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Комбінування слоту: SIM + SIM
Стандарти зв'язку: GSM 3G 4G (LTE) 5G
Діагональ, дюйми: 6.36
Роздільна здатність: 2670x1200
Частота оновлення екрана: 120 Гц
PPI: 460 ppi
Тип екрану: AMOLED
Скло: Corning Gorilla Glass Victus
Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 3.3 ГГц
Відеоприскорювач: Adreno 750
Вбудована пам'ять: 512 ГБ
Оперативна пам'ять: 12 ГБ
>Основна камера: 50 Мп + 50 Мп + 50 Мп
Діафрагма: f/1.6 + f/2.0 + f/2.2
Запис відео: 8К UHD (7680x4320)
Фокусування: Автоматичний
Спалах основної камери: Є
Фронтальна камера: 32 Мп, f/2.0
Спалах фронтальної камери: Ні
Предвстановлена ОС: Android 14
Wi-Fi: IEEE 802.11 ru
Типи GPS: A-GPS, GPS
Навігація: GPS
Bluetooth: 5.4
NFC: Є
Бездротова зарядка: Є
Інфрачервоний порт: Ні
FM-радіо: Ні
Функція рації: Ні
Інтерфейси та роз'єми: USB Type-C
Матеріал корпусу: Скло
Перелік технологій: Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер обличчя Сканер відбитка пальців
Колір: Чорний
Акумулятор: 4610 mAh
Швидка зарядка: Є
< p>Особливості швидкої зарядки: 90 ВтРозміри: 152.8 x 71.5 x 8.2 мм
Вага, г: 193 г
Країна реєстрації бренду: Китай
>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Модель телефону | Xiaomi 14 |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Да |
| PPI | 460 ppi |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 be |
| Акумулятор | 4610 mAh mAh |
| Бездротове заряджання | Да |
| Швидке заряджання | Да |
| Вага, г | 193 г |
| Відеопришвидшувач | Adreno 750 |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| Діагональ, дюйми | 6.36 |
| Діафрагма | f/1.6 + f/2.0 + f/2.2 |
| Записування відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Інтерфейси та роз'єми | USB Type-C |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Комбінування слота | SIM + SIM |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Основна камера | 50 Мп + 50 Мп + 50 Мп Мп |
| Особливості швидкого заряджання | 90 Вт |
| Перелік технологій | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер обличчя Сканер відбитка пальців |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14 |
| Розміри | 152.8 x 71.5 x 8.2 мм |
| Роздільна здатність | 2670x1200 |
| Стандарти зв'язку | GSM 3G 4G (LTE) 5G |
| Стекло | Corning Gorilla Glass Victus |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Типи GPS | A-GPS, GPS |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 32 Мп, f/2.0 |
| Функція рації | Немає |
| Частота процеcсора | 3.3 ГГц |
- Ціна: 38 860 ₴

![Смартфон Xiaomi 14 12/512GB Black (Global) [5G, NFC], фото 1](https://images.prom.ua/6240268092_smartfon-xiaomi-14.jpg)
![Смартфон Xiaomi 14 12/512GB Black (Global) [5G, NFC], фото 2](https://images.prom.ua/6240268093_w159_h159_smartfon-xiaomi-14.jpg)
![Смартфон Xiaomi 14 12/512GB Black (Global) [5G, NFC], фото 3](https://images.prom.ua/6240268094_w159_h159_smartfon-xiaomi-14.jpg)
![Смартфон Xiaomi 14 12/512GB Black (Global) [5G, NFC], фото 4](https://images.prom.ua/6240268095_w159_h159_smartfon-xiaomi-14.jpg)
![Смартфон Xiaomi 14 12/512GB Black (Global) [5G, NFC], фото 5](https://images.prom.ua/6240268096_w159_h159_smartfon-xiaomi-14.jpg)
![Смартфон Xiaomi 14 12/512GB Black (Global) [5G, NFC], фото 6](https://images.prom.ua/6240268097_w159_h159_smartfon-xiaomi-14.jpg)
![Смартфон Xiaomi 14 12/512GB Black (Global) [5G, NFC], фото 7](https://images.prom.ua/6240268098_w159_h159_smartfon-xiaomi-14.jpg)
![Смартфон Xiaomi 14 12/512GB Black (Global) [5G, NFC], фото 8](https://images.prom.ua/6240268099_w159_h159_smartfon-xiaomi-14.jpg)
![Смартфон Xiaomi 14 12/512GB Black (Global) [5G, NFC], фото 9](https://images.prom.ua/6240268100_w159_h159_smartfon-xiaomi-14.jpg)