
Смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998U1 5G 12/128GB Phantom Black
19 082 ₴
17 174 ₴
- В наявності
- Код: STD06130
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Кількість SIM-карт: 1 SIM
Тип SIM-картки: Nano-SIM
Стандарти зв'язку: 3G, 4G (LTE), 5G, GSM
<Діагональ, дюйми: 6,8 "
Роздільна здатність: 3200x1440
Оновлення екрана: 120 Гц
Кількість кольорів: 16 мільйонів < /p>
ppi: 515 ppi
тип матриці: динамічний amoled
скло: скляне скло gorilla vickus
Додаткова: частота 120 Гц
Процесор: процесор: процесор: процесор: процесор: процесор: процесор: процесор: процесор: процесор: процесор: Qualcomm Snapdragon 888
Кількість ядра: 8
Частота процесу: 1 х 2,9 ГГц + 3 х 2,8 ГГц + 4 х 2,2 ГГц
Відеоксельератор: Adreno 660
побудована -in пам'ять: 128 ГБ
Рам: 12 ГБ
Основна камера: 12 мегапікселів + 108 Мп + 10 Мп + 10 мегапіксельних
Діафрагма: f/2.2 + f/1.8 + f/2,4 + f/4.9
Запис відеозаписів: 8K UHD (7680x4320)
Оптична стабілізація: існує
фокус: фаза (pdaf) та лазер
спалахи. Основної камери: Існує
Передня камера: 40 Мп f/2.2
Спалах передньої камери: Ні
запобігання ОС: Android 11
wi-fi: ieee 802.11 a /b/g/n/ac
Типи GPS: A-GPS, GPS
Навігація: Beidou, GPS, Glonass
Bluetooth: 5.0
nfc: Існує
Бездротова зарядка: Ні
Інфрачервоний порт: Ні
fm-radio: Ні
Функція радіо радіо: №
Інтерфейси та роз'єми: USB Type-C
Список технологій: акселерометр, барометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик компаса, пальці, надруковані під екраном < /p>
Додатково: Ant+
колір: чорний
акумулятор: 5000 мАг
Швидка зарядка: є
функції Швидкої зарядки: Швидка зміна 25 Вт
Розміри: 165,1 х 75,6 х 8,9 мм
Вага, G: 228 G
країна реєстрації бренду: Південна Корея
Крім того: характеристики та обладнання товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S21 Ultra |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5 |
| NFC | Да |
| PPI | 515 ppi |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Акумулятор | 5000 mAh mAh |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Швидке заряджання | Да |
| Вага, г | 228 г |
| Відеопришвидшувач | Adreno 660 |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Діагональ, дюйми | 6.8" |
| Діафрагма | f/2.2 + f/1.8 + f/2.4 + f/4.9 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Записування відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Інтерфейси та роз'єми | USB Type-C |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Оптична стабілізація | Да |
| Основна камера | 12 Мп + 108 Мп + 10 Мп + 10 Мп Мп |
| Особливості швидкого заряджання | Fast charging 25W |
| Перелік технологій | Акселерометр, барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Компас, Сканер відбитка пальців під екраном |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11 |
| Розміри | 165.1 x 75.6 x 8.9 мм |
| Роздільна здатність | 3200x1440 |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), 5G, GSM |
| Стекло | Corning Gorilla Glass Victus |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED |
| Тип товару | Смартфон |
| Типи GPS | A-GPS, GPS |
| Фокусування | Фазова (PDAF) та лазерна |
| Фронтальна камера | 40 Мп f/2.2 |
| Функція рації | Немає |
| Частота процеcсора | 1 x 2.9 ГГц + 3 x 2.8 ГГц + 4 x 2.2 ГГц |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 17 174 ₴








