Частоти зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE)
Діагональ, дюйми: 6.4
Роздільна здатність дисплея: 2960x1440
Тип матриці: Super AMOLED
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрану: безрамковий дисплей
Кількість СІМ-карт: SIM + SIM або картка пам'яті
Розміри SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 512 ГБ
Максимальний обсяг картки пам'яті, що підтримується: є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежено пам'яттю пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю пристрою
Попередньо ОС: Android 8.1 + Samsung Experience
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 8 (f/1.7) МП
Спалах фронтальної камери: Ні
Автофокус фронтальної камери: Ні
Стабілізація фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери:
Додатково: оптична стабілізація, оптичний зум (2х)
Процесор: Samsung Exynos 9 9810
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2,9+1,9 ГГц
Спалах основної камери:
Кількість мегапікселів основної камери: 12 (f/1,5-f/2,4) + 12 (f/2.4) МП
Запис відео основної камери: є
Акумулятор: 4000 мАг (незнімний)
Можливість бездротової зарядки: 10 Вт
Швидка зарядка: 15 Вт
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C
Роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C
Роз'єм для навушників: є
GPS: є
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 201 г
Ширина: 76.4 мм
Висота: 161.9 мм
Глибина: 8.8 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint):
Колір білий
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.0 (ANT+)
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал: скло/метал
Комплект поставки: Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.0, (ANT+) |
| GPS | Да |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 15 Вт |
| Можливість бездротового заряджання | 10 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8.8 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.4 |
| Додатково | оптична стабілізація, оптичний зум (2х) |
| Записування відео основної камери | Да |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | SIM + SIM або карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 12 (f/1,5-f/2,4) + 12 (f/2.4) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 (f/1.7) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комплект постачання | Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал | скло/метал |
| Матеріал екрана | безрамковий дисплей |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 8.1 + Samsung Experience |
| Процесор | Samsung Exynos 9 9810 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2960x1440 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2,9 + 1,9 ГГц |
| Частоти зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE) |
- Ціна: 13 760 ₴





