Тип монтажу: Стаціонарна (моноблокова мультимедійна акустика)
Інтерфейси: mini-Jack 3.5 мм (AUX)
Обладнання: інтернет-радіо, Вбудований мікрофон
Особливості: Регулювання високих і низьких частот, голосовий помічник (Amazon Alexa), Multipoint
Під'єднання: Дротове, Бездротове
Бездротові можливості: Bluetooth 5.0
Потужність: 2 х 15 Вт + 1 х 30 Вт
Динаміки: 3
Частотний діапазон: 50 - 20000 Гц
Чутливість: 98 дБ
Колір: Чорний
Живлення: Від мережі
Сумісність з iOS і Android-пристроями: Є
Матеріал: Дерево, Метал, Шкіра
Габарити: 260 x 160 x 150 мм
Вага: 2.85 кг
Комплектація: Колонка, USB-кабель, зарядний пристрій.
Гарантія: 1 місяць
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Чутливість | 98 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові можливості | Bluetooth 5.0 |
| Вид монтажа | Стаціонарна (моноблокова мультимедійна акустика) |
| Габарити | 260 x 160 x 150 мм |
| Динаміки | 3 Вт |
| Інтерфейси | mini-Jack 3.5 мм (AUX) |
| Комплектація | Колонка, кабель USB, зарядний пристрій. |
| Матеріал | Дерево, Метал, Шкіра |
| Мікрофон | Вбудований |
| Потужність | 2 х 15 Вт + 1 х 30 Вт |
| Обладнання | інтернет-радіо, Вбудований мікрофон |
| Особливості | Регулювання високих і низьких частот, Голосовий помічник (Amazon Alexa), Multipoint |
| Живлення | От сети |
| Під'єднання | Дротове, Бездротове |
| Сумісність з iOS і Android-пристроями | Да |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип товару | TWS-навушники |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 50 - 20000 Гц |
| Гарантія | Один місяць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 425 ₴





