Стандарти зв'язку: 3G, 4G, 5G
Діагональ, дюйми: 6.6
Роздільна здатність дисплея: 2400x1080
Тип матриці: AMOLED
< p>Кількість точок торкання: 10Матеріал екрану: Corning Gorilla Glass Victus+, пікова яскравість 1750 нит, AoD
Кількість СІМ-карт: 2 SIM
Розміри СІМ-картки: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний обсяг картки пам'яті, що підтримується: ні
< p>Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежено пам'яттю пристроюКількість номерів на один контакт: Обмежено пам'яттю пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю пристрою
Предвстановлений ОС: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 10 (f/2.2) МП
Спалах фронтальної камери: Ні
Автофокус фронтальної камери: Ні
Стабілізація фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
Додатково: 30-кратний космічний зум, HDR 10+
Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 3 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 50 (f/1.8, ширококутна) + 12 (f/2.2, надширококутна, 120 градусів) + 10 (f/2.4, 3x теле-фото об'єктив) МП
Запис відео основної камери: 8K@24fps
Акумулятор: 4500 мАг (незнімна)
Можливість бездротової зарядки: 15 Вт
Швидка зарядка: 45 (PD 3.0) Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C (3.2)
Роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C (3.2)
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 196 г
Ширина: 75.8 мм
Висота: 157.4 мм
Глибина: 7.6 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: Кремовий
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ах
Bluetooth: 5.2
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал: скло/алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S22+ |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Висота | 157.4 мм |
| Ширина | 75.8 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ах |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Акумулятор | 4500 мА·год (незнімна) mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 45 (PD 3.0) Вт |
| Можливість бездротового заряджання | 15 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 7.6 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.6 |
| Додатково | 30-кратний космічний зум, HDR 10+ |
| Записування відео основної камери | 8K@24fps |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 (f/1.8, ширококутна) + 12 (f/2.2, надширококутна, 120 градусів) + 10 (f/2.4, 3x теле-фото об'єктив) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 (f/2.2) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Матеріал | скло/алюміній |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass Victus+, пікова яскравість 1750 нітів, AoD |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (3.2) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (3.2) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G, 5G |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Колір | Кремовий |
| Частота процесора | 3 ГГц |
- Ціна: 22 200 ₴





