
Смартфон Samsung Galaxy S21 5G 8/256Gb Phantom White SM-G991U 1Sim
19 093 ₴
17 183 ₴
- В наявності
- Код: STD09398
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Кількість SIM-карток: 1 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM e-SIM
Стандарти зв'язку: GSM 3G 4G (LTE) 5G
Діагональ, дюйми: 6.2
Роздільна здатність: 2400x1080
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Кількість кольорів: 16 мільйонів
PPI: 421 ppi
Тип екрана: Dynamic AMOLED
Скло: Corning Gorilla Glass Victus
Додатково: Частота 120 Гц
Процесор: Qualcomm Snapdragon 888
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 1 x 2.9 ГГц + 3 x 2.8 ГГц + 4 x 2.2 ГГц
Відеопришвидшувач: Adreno 660
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Основна камера: 12 МП + 12 МП + 64 МП
Діафрагма: f/2.2 + f/1.8 + f/2.0
Записування відео: 8К UHD (7680x4320)
Оптична стабілізація: Є
Фокусування: Фазове (PDAF)
Спалах основної камери: Є
Фронтальна камера: 10 Мп f/2.2
Спалах фронтальної камери: Немає
Попередньо встановлена ОС: Android 11
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Типи GPS: A-GPS, GPS
Навігація: GPS ГЛОНАСС Beidou
Bluetooth: 5.0
NFC: Є
Бездротова зарядка: Є
Інфрачервоний порт: Немає
FM-радіо: Немає
Функція рації: Немає
Інтерфейси та роз'єми: USB Type-C
Перелік технологій: Сканер відбитка пальців під екраном Гіроскоп Акселерометр Датчик наближення Датчик освітлення Барометр Коспас
Додатково: ANT+
Колір: Білий
Акумулятор: 4000 mAh
Швидке заряджання: Є
Особливості швидкого заряджання: Fast charging 25W
Розміри: 151.7 x 71.2 x x 7.9 мм
Вага, г: 171 г
Країна реєстрації бренда: Південна Корея
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S21 5G |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Екран | |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5 |
| NFC | Да |
| PPI | 421 ppi |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Акумулятор | 4000 mAh mAh |
| Бездротове заряджання | Да |
| Швидке заряджання | Да |
| Вага, г | 171 г |
| Відеопришвидшувач | Adreno 660 |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ, дюйми | 6.2 |
| Діафрагма | f/2.2 + f/1.8 + f/2.0 |
| Додатково | ANT+ |
| Записування відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Інтерфейси та роз'єми | USB Type-C |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Навігація | GPS ГЛОНАСС Beidou |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптична стабілізація | Да |
| Основна камера | 12 Мп + 12 Мп + 64 Мп Мп |
| Особливості швидкого заряджання | Fast charging 25W |
| Перелік технологій | Сканер відбитка пальців під екраном Гіроскоп Акселерометр Датчик наближення Датчик освітлення Барометр Компас |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11 |
| Розміри | 151.7 x 71.2 x x 7.9 мм |
| Роздільна здатність | 2400x1080 |
| Стандарти зв'язку | GSM 3G 4G (LTE) 5G |
| Стекло | Corning Gorilla Glass Victus |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM e-SIM |
| Тип товару | Смартфон |
| Типи GPS | A-GPS, GPS |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Фронтальна камера | 10 Мп f/2.2 |
| Функція рації | Немає |
| Частота процеcсора | 1 x 2.9 ГГц + 3 x 2.8 ГГц + 4 x 2.2 ГГц |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 17 183 ₴








