Стандарти зв'язку: 3G, 4G
Діагональ, дюйми: 6,53
Роздільна здатність дисплея: 1600x720
Тип матриці: IPS
Кількість точок дотику: 10
Кількість SIM-карт: 2 або 1 + карта пам'яті
Розміри SIM-CARD: Nano-SIM
Рам: 8 GB
вбудована -in пам'ять: 128 ГБ
Максимальний об'єм підтримуваної картки пам'яті: IS
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежена по Пам'ять самого пристрою
Кількість чисел на 1 контакт: обмежений пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у імені контакту: обмежений пам'яттю самого пристрою
запобігав ОС: Android 11
Кількість мегапікселів передньої камери: 8 мегапікселів
спалах передньої камери: ні
Автокус передньої камери: Ні
Стабілізація передньої камери: Ні
Запис відео передньої камери: Є
Процесор: MediaTek Helio P70
Число: 8
Частота процесора: 2,1 ГГц
спалах основної камери: спалах основної камери: є <є <є <є <є <є <є
Основна камера мегапікселів: 20 мегапікселів
Запис основної камери: 1080p (30 ф/с)
Акумулятор: 4380 мА (не -ремовичливий)
Роз'єм пристрою заряду: USB Type-C (2.0)
роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C (2.0)
A-GPS: Є
beidou: Є
Глонаса: Є
Вага: 195 г
Ширина: 75,5 мм
Висота : 163,7 мм
Глибина: 8,55 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
сканер відбитків пальців: є
Синій
Wi-Fi: 802.11ac
bluetooth: 4.2
Тип тіла: Моноблок (необмежений)
Матеріал: пластик < /p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Стандарт зв'язку | 3G |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 195 г |
| Висота | 163.7 мм |
| Ширина | 75.5 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio P70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Акумулятор | 4380 мА·год (незнімний) mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8.55 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.53 |
| Записування відео основної камери | 1080p (30 к/с) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 або 1 + карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 20 МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал | Пластик |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (2.0) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (2.0) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2,1 ГГц |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 6 110 ₴


