
Смартфон Samsung Galaxy S20 5G 12/128Gb Cloud Blue (SM-G9810) 2 SIM
14 432 ₴
12 989 ₴
- В наявності
- Код: STD11814
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Частоти зв'язку: 5G, 4G, 3G, 2G
Діагональ, дюйми: 6.2
Роздільна здатність дисплея: 3200x1440
Тип матриці: Dynamic AMOLED 2X< /p>
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрану: Quad HD+, HDR10+, захисне скло Corning Gorilla Glass 6, Infinity-O дисплей, 16М кольорів
Кількість СІМ- карт: 2 або 1 + картка пам'яті
Розміри СІМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 12 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
>Максимальний обсяг підтримуваної картки пам'яті: є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежено пам'яттю пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
< p>Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристроюПредустановлена ОС: Android 10
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 10 (f/2.2) МП
Спалах фронтальної камери: Ні
Автофокус фронтальної камери: Ні
Стабілізація фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
Додатково : оптична стабілізація зображення, оптичний зум 3X, 960 к/с (HD), 240 к/с (FHD)
Процесор: Qualcomm Snapdragon 865 (SM8250)
Відеоядро: Adreno 650
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2,84 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 12 (f/2.2) + 12 (f/1.8) + 64 (f/2.0) МП
Запис відео основної камери: 7680x4320 (24 к/с)
Акумулятор: 4000 мАг (незнімний)
Можливість бездротової зарядки: 15 Вт
Швидка зарядка: 25 (PD 3.0) Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
< p>Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-CРоз'єм для підключення до ПК: USB Type-C
Роз'єм для навушників: ні
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 163 г
Ширина: 69.1 мм
Глибина: 7.9 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: Синій
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ac
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал: алюміній/скло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S20 |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 163 г |
| Ширина | 69.1 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Акумулятор | 4000 мА·год (незнімний) mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 25 (PD 3.0) Вт |
| Відеоядро | Adreno 650 |
| Можливість бездротового заряджання | 15 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 7.9 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.2 |
| Додатково | оптична стабілізація зображення, оптичний зум 3X, 960 к/с (HD), 240 к/с (FHD) |
| Записування відео основної камери | 7680x4320 (24 к/с) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 або 1 + карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 12 (f/2.2) + 12 (f/1.8) + 64 (f/2.0) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 (f/2.2) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал | алюміній/скло |
| Матеріал екрана | Quad HD+, HDR10+, захисне скло Corning Gorilla Glass 6, Infinity-O дисплей, 16М кольорів |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Попередньо встановлена ОС | Android 10 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 3200x1440 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2,84 ГГц |
| Частоти зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
- Ціна: 12 989 ₴






