Частоти зв'язку: 2G, 3G, 4G, 5G
Діагональ, дюйми: 6.7
Роздільна здатність дисплея: 2400x1080
Тип матриці: AMOLED
Кількість точок торкання: 10
Кількість СИМ-карток: SIM + SIM або карта пам'яті
Розміри СИМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 6 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Попередньо встановлена ОС: Android 12
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 (f/2.2) МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Процесор: MediaTek Dimensity 900
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2,4 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 108 (f/1.8, ширококутна) + 8 (f/2.2, надширококутна, 120 градусів) + 2 (f/2.4, макрооб'єктив) + (f/2.4, сенсор глибини) МП
Запис відео основної камери: 4K@30fps
Акумулятор: 5000 мА·год (незнімна)
Швидке заряджання: 25 Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C (2.0)
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C (2.0)
Роз'єм для навушників: немає
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 176 г
Ширина: 77 мм
Висота: 164.7 мм
Глибина: 7.4 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: Синій
NFC: є
Wi-Fi: 802.11аc
Bluetooth: 5.2
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Комплект постачання: Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Синій |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Модель телефону | Samsung Galaxy M53 5G |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 176 г |
| Ширина | 77 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 900 |
| Мультимедіа | |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11аc |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 25 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Гарантія | Один місяць |
| Глибина | 7.4 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.7 |
| Записування відео основної камери | 4K@30fps |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | SIM + SIM або карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 108 (f/1.8, ширококутна) + 8 (f/2.2, надширококутна, 120 градусів) + 2 (f/2.4, макрооб'єктив) + (f/2.4, сенсор глибини) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 (f/2.2) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комплект постачання | Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Попередньо встановлена ОС | Android 12 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (2.0) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (2.0) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2,4 ГГц |
| Частоти зв'язку | 2G, 3G, 4G, 5G |
- Ціна: 18 837 ₴


