Частоти зв'язку: 5G, 4G, 3G, 2G
Діагональ, дюйми: 6.7
Роздільна здатність: 3216x1440
Тип матриці: AMOLED
Кількість точок торкання: 10
Скло: технологія LTPO, AoD, пікова яскравість 1300 нітів, Corning Gorilla Glass Victus
Комбінування слота: 2 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 (f/2.2) МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Додатково: Hasselblad Pro Mode (12 біт), Slow-Mo 720p@480fps, матриця основної камери IMX789, RAW+
Процессор: Qualcomm Snapdragon 8 gen 1
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 3 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 48 (f/1.8, ширококутна) + 50 (f/2.2, надширококутна, 150 градуса) + 8 (f/2.4 теле-фото об'єктив) МП
Записування відео основної камери: 8K@24fps
Акумулятор: 5000 мА·год (незнімна)
Можливість бездротового заряджання: 50 (AirVOOC) Вт
Швидке заряджання: 80 (SuperVOOC) Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C (3.1)
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C (3.1)
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 200,5 г
Ширина: 73.9 мм
Висота: 163 мм
Глибина: 8.55 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: чорний
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ах
Bluetooth: 5.2
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал: скло/алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Модель телефону | OnePlus 10 Pro |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200.5 г |
| Висота | 163 мм |
| Ширина | 73.9 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ах |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Акумулятор | 5000 мА·год (незнімна) mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 80 (SuperVOOC) Вт |
| Можливість бездротового заряджання | 50 (AirVOOC) Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8.55 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.7 |
| Додатково | Hasselblad Pro Mode (12 біт), Slow-Mo 720p@480fps, матриця основної камери IMX789, RAW+ |
| Записування відео основної камери | 8K@24fps |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 48 (f/1.8, ширококутна) + 50 (f/2.2, надширококутна, 150 градусів) + 8 (f/2.4 теле-фото об'єктив) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 (f/2.2) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комбінування слота | 2 SIM |
| Матеріал | скло/алюміній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Роздільна здатність | 3216x1440 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (3.1) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (3.1) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стекло | технологія LTPO, AoD, пікова яскравість 1300 нітів, Corning Gorilla Glass Victus |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 3 ГГц |
| Частоти зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 21 269 ₴

