Частоти зв'язку: 2G, 3G, 4G, 5G
Діагональ, дюйми: 6.43
Роздільна здатність дисплея: 2400х1080
Тип матриці: AMOLED
>Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрану: Corning Gorilla Glass 5, HDR10+, 430 nits (typ), 600 nits (HDR), 800 nits (peak)
Кількість SIM-карт: SIM + SIM або картка пам'яті Розміри SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної картки пам'яті: є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежено пам'яттю пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Предвстановлена ОС: Android 11
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 (f/2.4) МП
Спалах фронтальної камери: Ні
Автофокус фронтальної камери: Ні
Стабілізація фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
< p>Додатково: електронна стабілізація, PDAF, СDAFПроцесор: MediaTek MT6877
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2x2.4 + 6x2.0 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 64 (f/1.7, ширококутна) + 8 (f/2.3, 119 градусів, надширококутна) + 2 (f/2.4 , макро-об'єктив) МП
Запис відео основної камери: 4K (30 к/с)
Акумулятор: 4500 мАг (незнімний)
Швидка зарядка: 65 (SuperVOOC, Power Delivery) Вт
Частота оновлення екрана: 90 Гц
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C (2.0)
Роз'єм для підключення до ПК : USB Type-C (2.0)
Роз'єм для навушників: є
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС : Є
Вага: 173 г
Ширина: 73.2 мм
Висота: 160.6 мм
Глибина: 7.8 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: чорний
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ax
Bluetooth: 5.2
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал: скло/алюміній
>Комплект поставки: Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Колір | Чорний |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 173 г |
| Ширина | 73.2 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek MT6877 |
| Мультимедіа | |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ax |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 65 (SuperVOOC, Power Delivery) Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Гарантія | Один місяць |
| Глибина | 7.8 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.43 |
| Додатково | електронна стабілізація, PDAF, СDAF |
| Записування відео основної камери | 4K (30 к/с) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | SIM + SIM або карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 64 (f/1.7, ширококутна) + 8 (f/2.3, 119 градусів, надширококутна) + 2 (f/2.4, макрооб'єктив) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 (f/2.4) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комплект постачання | Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал | скло/алюміній |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass 5, HDR10+, 430 nits (typ), 600 nits (HDR), 800 nits (peak) |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2400х1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (2.0) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (2.0) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2x2.4 + 6x2.0 ГГц |
| Частоти зв'язку | 2G, 3G, 4G, 5G |
- Ціна: Ціну уточнюйте

