Частоти зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE)
Діагональ, дюйми: 6.67
Роздільна здатність дисплея: 2400х1080
Тип матриці: OLED
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: HDR10, 3D, частота дискретизації торкань 300 Гц
Кількість СИМ-карток: 2 SIM
Розміри СИМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: немає
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Попередньо встановлена ОС: Android 12
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 60 (f/2.4, надширококутна) МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Додатково: цифрова стабілізація, функція безперервного фокусу
Процесор: Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 4x2.4 + 4x1.8 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 50 (f/1.9) + 8 (f/2.2, надширококутна) + 2 (f/2.4, сенсор глибини) МП
Запис відео основної камери: 3840х2160 (30 к/с)
Акумулятор: 4000 мА·год (незнімний)
Швидке заряджання: 66 Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C (2.0)
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C (2.0)
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 168 г
Ширина: 73.9 мм
Висота: 162.2 мм
Глибина: 6.9 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: чорний
NFC: є
Wi-Fi: 802.11aх
Bluetooth: 5.2
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал: пластик
Комплект постачання: Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 168 г |
| Висота | 162.2 мм |
| Ширина | 73.9 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11aх |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Акумулятор | 4000 мА·год (незнімний) mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 66 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 6.9 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.67 |
| Додатково | цифрова стабілізація, функція безперервного фокусу |
| Записування відео основної камери | 3840х2160 (30 к/с) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 (f/1.9) + 8 (f/2.2, надширококутна) + 2 (f/2.4, сенсор глибини) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 60 (f/2.4, надширококутна) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комплект постачання | Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал екрана | HDR10, 3D, частота дискретизації торкань 300 Гц |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 12 |
| Процесор | Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2400х1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (2.0) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (2.0) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 4x2.4 + 4x1.8 ГГц |
| Частоти зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE) |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 17 165 ₴


