![Смартфон Samsung Galaxy Note 10 5G 12/256Gb Aura Black (SM-N971N) [1sim, Exynos], фото 1](https://images.prom.ua/5727950876_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
Смартфон Samsung Galaxy Note 10 5G 12/256Gb Aura Black (SM-N971N) [1sim, Exynos]
16 736 ₴
15 062 ₴
- В наявності
- Код: STD11398
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Кількість SIM-карт: 1 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Комбінування слоту: SIM + SIM
Стандарти зв'язку: GSM 3G 4G (LTE) 5G
Діагональ, дюйми: 6.3
Роздільна здатність: 2280x1080
Кількість кольорів: 16 мільйонів
PPI: 401 ppi
Тип екрану: Dynamic AMOLED
Скло: Corning Gorilla Glass 6
Додатково: Яскравість 420 Нит
Процесор: Exynos 9825
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2 х 2.7 ГГц + 2 х 2.4 ГГц + 4 х 1.9 ГГц
Відеоприскорювач: Mali-G76 MP12
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Оперативна пам'ять: 12 ГБ
Основна камера: 12 Мп + 16 Мп + 12 Мп
Діафрагма: f/1.5 / f/2.4 + f/2.2 + f/2.1
Запис відео: 4К UHD (3840x2160)
Оптична стабілізація: Є
Фокусування: Автоматична
Спалах основної камери: Є
Фронтальна камера: 10 Мп, f/2.2
Спалах фронтальної камери: Є (За допомогою екрана)
Додатково: Режими зйомки: AR Emoji, Food, Hyperlapse, Live Focus, Live focus Video, Panorama, Photo, Pro, Slow Motion, Super slow-mo, Video Стабілізація фото, Відео стабілізація, Виявлення обличчя Slow-mo 960fps @HD,240fps @FHD, Liv focus UHD 4K (3840 x 2160) | @60fps
Предвстановлена ОС: Android 9.0
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Типи GPS: A- GPS, GPS
Навігація: GPS ГЛОНАСС Beidou Galileo
Bluetooth: 5.0
NFC: Є
Бездротова зарядка: Є
Інфрачервоний порт: Ні
FM-радіо: Ні
Інтерфейси та роз'єми: USB Type-C
Матеріал корпусу: Метал Скло
>Перелік технологій: Сканер відбитка пальців під екраном Сканер обличчя Гіроскоп Акселерометр Датчик наближення Датчик освітлення Барометр Датчик Холла Компас
Колір: Чорний
Акумулятор: 3500 mAh
< p>Швидка зарядка: ЄОсобливості швидкої зарядки: 25 Вт
Розміри: 151 х 71.8 х 7.9 мм
Вага, г: 168 г
Країна реєстрації бренду: Південна Корея
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5 |
| NFC | Да |
| PPI | 401 ppi |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Акумулятор | 3500 mAh mAh |
| Бездротове заряджання | Да |
| Швидке заряджання | Да |
| Вага, г | 168 г |
| Відеопришвидшувач | Mali-G76 MP12 |
| Спалах основної камери | Да |
| Спалах фронтальної камери | Є (за допомогою екрана) |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ, дюйми | 6.3 |
| Діафрагма | f/1.5 / f/2.4 + f/2.2 + f/2.1 |
| Додатково | Яскравість 420 Ніт |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Інтерфейси та роз'єми | USB Type-C |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Комбінування слота | SIM + SIM |
| Матеріал корпусу | Метал Скло |
| Навігація | GPS ГЛОНАСС Beidou Galileo |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Оптична стабілізація | Да |
| Основна камера | 12 Мп + 16 Мп + 12 Мп Мп |
| Особливості швидкого заряджання | 25 Вт |
| Перелік технологій | Сканер відбитка пальців під екраном Сканер обличчя Гіроскоп Акселерометр Датчик наближення Датчик освітлення Барометр Датчик Холла Компас |
| Попередньо встановлена ОС | Android 9.0 |
| Процесор | Exynos 9825 |
| Розміри | 151 х 71.8 х 7.9 мм |
| Роздільна здатність | 2280x1080 |
| Стандарти зв'язку | GSM 3G 4G (LTE) 5G |
| Стекло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
| Тип товару | Смартфон |
| Типи GPS | A-GPS, GPS |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 10 Мп, f/2.2 |
| Колір | Чорний |
| Частота процеcсора | 2 х 2.7 ГГц + 2 х 2.4 ГГц + 4 х 1.9 ГГц |
- Ціна: 15 062 ₴

![Смартфон Samsung Galaxy Note 10 5G 12/256Gb Aura Black (SM-N971N) [1sim, Exynos], фото 2](https://images.prom.ua/5727950879_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy Note 10 5G 12/256Gb Aura Black (SM-N971N) [1sim, Exynos], фото 3](https://images.prom.ua/5727950882_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy Note 10 5G 12/256Gb Aura Black (SM-N971N) [1sim, Exynos], фото 4](https://images.prom.ua/5727950885_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy Note 10 5G 12/256Gb Aura Black (SM-N971N) [1sim, Exynos], фото 5](https://images.prom.ua/5727950888_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy Note 10 5G 12/256Gb Aura Black (SM-N971N) [1sim, Exynos], фото 6](https://images.prom.ua/5727950891_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy Note 10 5G 12/256Gb Aura Black (SM-N971N) [1sim, Exynos], фото 7](https://images.prom.ua/5727950893_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy Note 10 5G 12/256Gb Aura Black (SM-N971N) [1sim, Exynos], фото 8](https://images.prom.ua/5727950895_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy Note 10 5G 12/256Gb Aura Black (SM-N971N) [1sim, Exynos], фото 9](https://images.prom.ua/5727950897_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)
![Смартфон Samsung Galaxy Note 10 5G 12/256Gb Aura Black (SM-N971N) [1sim, Exynos], фото 10](https://images.prom.ua/5727950899_w159_h159_smartfon-samsung-galaxy.jpg)