
Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 16/512Gb Cosmic Gray (SM-G988U) (1 sim+eSIM)
24 077 ₴
21 669 ₴
- В наявності
- Код: STD12827
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Кількість SIM-карт: 1 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Комбінування слоту: SIM + MicroSD
Стандарти зв'язку: 3G, 4G (LTE), 5G, GSM
Діагональ, дюйми: 6.9
Роздільна здатність: 3200x1440
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Кількість кольорів: 16 мільйонів
PPI: 511 ppi
Тип матриці: Dynamic AMOLED< /p>
Скло: Corning Gorilla Glass 6
Додатково: HDR10+ 120 Гц
Процесор: Qualcomm Snapdragon 865 (SM8250)
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2.73 ГГц + 2.5 ГГц + 2 ГГц
Відеоприскорювач: Adreno 650
Вбудована пам'ять: 512 ГБ
Оперативна пам'ять: 16 ГБ
Підтримка карт пам'яті: microSD до 1 Тб
Основна камера: 108 Мп + 12 Мп + 48 Мп + VGA
Діафрагма: f/1.8 + f/2.2 + f/3.5+ f/1.0
Запис відео: 8К UHD (7680x4320)
Оптична стабілізація: Є
Фокусування: Фазова (PDAF)
>Спалах основної камери: Є
Фронтальна камера: 40 Мп 4K 2160p@30/60fps
Спалах фронтальної камери: Ні
Предвстановлений ОС: Android 10
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ ac/ax
Типи GPS: A-GPS, GPS
Навігація: Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС
Bluetooth: 5.0
NFC: Є
Бездротова зарядка: Є
Інфрачервоний порт: Ні
< FM-радіо: НіФункція рації: Ні
Інтерфейси та роз'єми: USB Type-C
Матеріал корпусу: Метал, Скло
Перелік технологій: Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Сканер обличчя, Сканер відбитка пальців під екраном
Додатково: ANT+
Колір: Темно-сірий
Акумулятор: 5000 mAh
Швидка зарядка: Є
Особливості швидкої зарядки: Fast battery charging 45W
Розміри: 166.9 x 76 x 8.8 мм
Вага , м: 220 г
Країна реєстрації бренду: Південна Корея
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S20 Ultra |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5 |
| NFC | Да |
| PPI | 511 ppi |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Акумулятор | 5000 mAh mAh |
| Бездротове заряджання | Да |
| Швидке заряджання | Да |
| Вага, г | 220 г |
| Відеопришвидшувач | Adreno 650 |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| Діагональ, дюйми | 6.9 |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/3.5+ f/1.0 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Записування відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Інтерфейси та роз'єми | USB Type-C |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Комбінування слота | SIM + MicroSD |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Навігація | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Оптична стабілізація | Да |
| Основна камера | 108 Мп + 12 Мп + 48 Мп + VGA Мп |
| Особливості швидкого заряджання | Fast battery charging 45W |
| Перелік технологій | Акселерометр, барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Сканер обличчя, Сканер відбитка пальців під екраном |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 10 |
| Розміри | 166.9 x 76 x 8.8 мм |
| Роздільна здатність | 3200x1440 |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), 5G, GSM |
| Стекло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED |
| Тип товару | Смартфон |
| Типи GPS | A-GPS, GPS |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Фронтальна камера | 40 Мп 4K 2160p@30/60fps |
| Функція рації | Немає |
| Частота процеcсора | 2.73 ГГц + 2.5 ГГц + 2 ГГц |
- Ціна: 21 669 ₴






