![Смартфон OUKITEL F150 Air1 Ultra 8/256Gb Maple Night Vision [orange], фото 1](https://images.prom.ua/5338352602_smartfon-oukitel-f150.jpg)
Смартфон OUKITEL F150 Air1 Ultra 8/256Gb Maple Night Vision [orange]
9 591 ₴
8 632 ₴
- В наявності
- Код: STD09593
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Кількість SIM-карток: 2 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Комбінування слота: SIM + Гібридний (SIM або MicroSD)
Частоти зв'язку: GSM; 3G; 4G (LTE)
Діагональ, дюйми: 6.78
Роздільна здатність: 2460x1080
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Кількість кольорів: 16 мільйонів
Тип екрана: IPS
Скло: Corning Gorilla Glass
Процесор: MediaTek Helio G99
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2.2 ГГц
Відеопришвидшувач: Mali-G57
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Підтримка карт пам'яті: microSD до 1 Тб
Основна камера: 64 Мп
Діафрагма: f/1.9
Записування відео: 4К UHD (3840x2160)
Фокусування: Автоматичне
Спалах основної камери: Є
Фронтальна камера: 32 МП
Попередньо встановлена ОС: Android 12
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Типи GPS: A-GPS, GPS
Навігація: GPS; ГЛОНАСС
Bluetooth: 5.0
NFC: Є
Бездротова зарядка: Немає
Інфрачервоний порт: Немає
FM-радіо: Немає
Функція рації: Немає
Інтерфейси та роз'єми: USB Type-C
Перелік технологій: Акселерометр; Гіроскоп; Датчик освітлення; Датчик наближення; Сканер лица; Сканер відбитка пальців
Акумулятор: 5000 mAh
Особливості швидкого заряджання: 33W
Розміри: 176.3 x 81.8 x 9.55 мм
Вага, г: 259 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Помаранчевий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Акумулятор | 5000 mAh mAh |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Вага, г | 259 г |
| Відеопришвидшувач | Mali-G57 |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ, дюйми | 6.78 |
| Діафрагма | f/1.9 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Інтерфейси та роз'єми | USB Type-C |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Комбінування слота | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Навігація | GPS; ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 64 Мп Мп |
| Особливості швидкого заряджання | 33W |
| Перелік технологій | Акселерометр; Гіроскоп; Датчик освітлення; Датчик наближення; Сканер лица; Сканер відбитка пальців |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 12 |
| Розміри | 176.3 x 81.8 x 9.55 мм |
| Роздільна здатність | 2460x1080 |
| Стекло | Corning Gorilla Glass |
| Тип товару | Смартфон |
| Типи GPS | A-GPS, GPS |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 32 МП |
| Функція рації | Немає |
| Частота процеcсора | 2.2 ГГц |
| Частоти зв'язку | GSM; 3G; 4G (LTE) |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 8 632 ₴
