Частоти зв'язку: 3G, 4G (LTE), 5G, GSM
Діагональ, дюйми: 6.43
Роздільна здатність дисплея: 2400x1080
Кількість точок торкання: 10
Кількість СИМ-карток: 2 SIM
Розміри СИМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 12 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: Немає
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Попередньо встановлена ОС: Android 11
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 16 Мп
Спалах фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Процесор: Qualcomm Snapdragon 750G
Видеоядро: Adreno 619
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2.2 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 64 МП + 8 МП + 2 Мп
Стабілізація основної камери: Є
Записування відео основної камери: 4К UHD (3840x2160)
Акумулятор: 4500 mAh
Можливість бездротового заряджання: Немає
Швидке заряджання: Є
Матеріал корпусу: Пластик
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C
Роз'єм для навушників: Аудіо 3,5
GPS: Є
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 170 г
Ширина: 73.5 мм
Висота: 159.2 мм
Глибина: 7.9 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Датчики: Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Сканер відбитка пальців під екраном
Колір: Синій
Комплект постачання: Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель телефону | OnePlus Nord CE |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 170 г |
| Висота | 159.2 мм |
| Ширина | 73.5 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 750G |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| GPS | Да |
| Акумулятор | 4500 mAh mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | Да |
| Відеоядро | Adreno 619 |
| Можливість бездротового заряджання | Немає |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 7.9 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Сканер відбитків пальців під екраном |
| Діагональ, дюйми | 6.43 |
| Записування відео основної камери | 4К UHD (3840x2160) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 64 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комплект постачання | Смартфон, зарядний пристрій, кабель синхронізації, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єм для навушників | Аудио 3,5 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація основної камери | Да |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Частоти зв'язку | 3G, 4G (LTE), 5G, GSM |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 16 137 ₴


