Стандарти зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G
Діагональ, дюйми: 6.4
Роздільна здатність дисплея: 2400x1080
Тип матриці: AMOLED
Кількість точок дотику: 10 < /p>
Матеріал екрана: Корнінг-горила скло
Кількість сим-карт: 2 SIM
Розміри Sim-Card: Nano-SIM
Рам : 8 ГБ
Вбудована -in пам'ять: 128 ГБ
Кількість контактів у телефонній книзі: обмежена пам'яттю самого пристрою
числа Числа на 1 контакт: обмежена пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у імені контакту: обмежений пам'яттю самого пристрою
запобігання ОС: Android 11
Кількість мегапікселів передньої камери: 32 (f/2.4) MP
Автофокус передньої камери: Існує
Стабілізація передньої частини Камера: Існує
Запис відео передньої камери: Є
Процесор: MediaTek Dimensity 900
Відео: Mali-G68 MC4
Число: 8
Частота процесора: 2,4 ГГц
Спалах основної камери: Існує
Число мегапікселів основної камери: 64 (F/1.7 ) + 8 (f/2.2, ультра ширина) + 2 (f/2.4, макро) MP
Стабілізація основної камери: Існує
Акумулятор: 4300 мАг
Можливість бездротової зарядки: Існує
Швидка зарядка: 65 Вт (Supervooc 2.0)
Частота оновлення екрана: 90 Гц
Зарядник Роз'єм: USB Type-C
роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C
з'єднувач навушників: 3,5 мм
GPS: Є
A-GPS: Є
beidou: Є
glonass: Є
Ширина: 72,1 мм
Висота: 182 мм
Глибина: 7,6 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
сканер відбитків пальців: є
Датчики: акселерометр гіроскопа датчика датчика датчика датчика датчика датчика підходу до компаса відбитків пальців
Колір: синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 182 мм |
| Ширина | 72.1 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 900 |
| Мультимедіа | |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| GPS | Да |
| Автофокус фронтальної камери | Да |
| Акумулятор | 4300 mAh mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 65 Вт (SuperVOOC 2.0) |
| Відеоядро | Mali-G68 MC4 |
| Можливість бездротового заряджання | Да |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 7.6 мм |
| Датчики | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер відбитка пальців |
| Діагональ, дюйми | 6.4 |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 64 (f/1.7) + 8 (f/2.2, Ultra Wide) + 2 (f/2.4, Macro) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 (f/2.4) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація основної камери | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Да |
| Стандарти зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 17 174 ₴

