Стандарти зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE)
Діагональ, дюйми: 6,6
Роздільна здатність дисплея: 2412x1080
Тип матриці: IPS < /p>
Частота оновлення екрана: 90 Гц
Кількість точок дотику: 10
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Розміри Sim-Card : nano -sim
оперативна пам’ять: 4 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Максимальний об'єм підтримуваної картки пам'яті: IS
4 > Кількість символів у назві контакту: обмежена пам'яттю пристроюзапобігання ОС: Android 11
Кількість мегапікселів передньої камери: 16 Мп F /2.1
Спалах передньої камери: Ні
Запис відео передньої камери: Є
<Процесор: Qualcomm Snapdragon 680
Тип ядра: Kryo 265
Відео: Adreno 610
Число: 8
Частота процесора: 4 x 2,4 ГГц + 4 х 1,9 ГГц
спалах Основна камера: Існує
Кількість мегапікселів основної камери: 50 Мп + 2 Мп + 2 Мегапікселі
Запис відео основної камери: Full HD (1920x1080) < /p>
Акумулятор: 5000 мАг
Можливість бездротової зарядки: Ні
Швидка зарядка: Існує
Матеріал тіла: Пластик
Роз'єм зарядного пристрою: тип USB- C
роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C
Гніздо для навушників: Audio 3.5
GPS : Є
A-GPS: Є
beidou: є
glonass: є
вага: 190 г < /p>
Ширина: 75,7 мм
Висота: 164,4 мм
Глибина: 8,4 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC
сканер відбитків пальців): Є
датчики: сканер датчика датчика датчика датчика датчика датчика датчика датчика відбитків
: синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Висота | 164.4 мм |
| Ширина | 75.7 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| GPS | Да |
| Акумулятор | 5000 mAh mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC |
| Швидке заряджання | Да |
| Відеоядро | Adreno 610 |
| Можливість бездротового заряджання | Немає |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8.4 мм |
| Датчики | Сканер відбитка пальців Акселерометр Датчик наближення Датчик освітлення |
| Діагональ, дюйми | 6.6 |
| Записування відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 Мп + 2 Мп+ 2 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп f/2.1 |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2412x1080 |
| Роз'єм для навушників | Аудио 3,5 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стандарти зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Kryo 265 |
| Частота процесора | 4 x 2.4 ГГц + 4 x 1.9 ГГц |
| Гарантія | Один місяць |
- Ціна: 6 832 ₴







