Стандарт зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE)
Діагональ екрану: 6.52
Роздільна здатність дисплея: 1600x720
Тип матриці: IPS
>Кількість точок торкання: 10
Кількість SIM-карт: SIM + SIM або картка пам'яті
Формат SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 4 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної картки пам'яті. пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 13
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 8 (f/2.2) МП
Спалах фронтальної камери: Ні
Автофокус фронтальної камери: Ні
Стабілізація фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
Назва процесора: MediaTek MT8788
Кількість ядер: 8< /p>
Частота: 2 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 21 (f/1.8, ширококутна) МП
Запис відео основної камери: 1080p@30fps
Ємність акумулятора: 6280 мАг (незнімна)
Рознімання: USB Type -C (2.0)
Роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C (2.0)
Навігація: (PS;GLONASS; BDS; Galileo)
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 292 г
>Ширина: 82.8 мм
Висота: 174.6 мм
Глибина: 12.8 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: Red
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.0
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOTWAV |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 292 г |
| Висота | 174.6 мм |
| Ширина | 82.8 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5 |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 12,8 мм |
| Діагональ екрана | 6.52" |
| Ємність акумулятора | 6280 мА·год (незнімна) |
| Записування відео основної камери | 1080p@30fps |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | SIM + SIM або карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 21 (f/1.8, ширококутна) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 (f/2.2) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Навігація | (PS;GLONASS; BDS;Galileo) |
| Назва процесора | Mediatek MT8788 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Android 13 |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (2.0) |
| Роз'єми | USB Type-C (2.0) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарт зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Колір | Red |
| Частота | 2 ГГц |
- Ціна: 5 861 ₴


