Стандарт зв'язку: 3G, 4G
Діагональ екрану: 6.58
Роздільна здатність дисплея: 2408х1080
Тип матриці: IPS
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрану: олеофобне покриття стійке до відбитків пальців, частота дотику: 240 Гц, 550 нит, Corning Gorilla Glass 5
Кількість СІМ-карт: SIM + SIM або картка пам'яті
Розміри СІМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної картки пам'яті: є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 13
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 16 (f/2.2) МП
Спалах фронтальної камери: Ні< /p>
Автофокус фронтальної камери: Ні
Стабілізація фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
Додатково: 64МП (датчик SONY IMX6860 , 0.8µm, кут огляду 85 градусів, 6 piece lens), 24МП (камера нічного бачення, датчик OV24A1B, кут огляду 78,1 градусів, два інфрачервоні світлодіоди), 16MP selfie camera (Sony IMX48ce, 1. огляду 76,6 градусів)
Процесор: MediaTek Helio G99
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2,2 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 64 (f/1.9, ширококутна) + 24 (f/1.8, камера нічного бачення) МП
Запис відео основної камери: 2K @30fps
Ємність акумулятора: 9600 мАч (незнімний)
Швидка зарядка: 33 Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C (2.0)
Роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C (2.0)
Роз'єм для навушників: є
A -GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 400 г
Ширина: 81.6 мм
Висота: 176 мм
Глибина: 18.1 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: чорний
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.2
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал: пластик/пластик, метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Колір | Чорний |
| Стандарт зв'язку | 3G |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 176 мм |
| Ширина | 81.6 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Мультимедіа | |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 33 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 18.1 мм |
| Ємність акумулятора | 9600 мА·год (незнімний) |
| Записування відео основної камери | 2K@30fps |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | SIM + SIM або карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 64 (f/1.9, ширококутна) + 24 (f/1.8, камера нічного бачення) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 (f/2.2) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал | пластик/пластик, метал |
| Матеріал екрана | олеофобне покриття стійке до відбитків пальців, частота дотику: 240 Гц, 550 нітів, Corning Gorilla Glass 5 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android 13 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2408х1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (2.0) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (2.0) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2,2 ГГц |
- Ціна: 10 890 ₴



