Стандарт зв'язку: 3G, 4G
Діагональ екрана: 6.583
Роздільна здатність дисплея: 2408х1080
Тип матриці: IPS
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: in-cell, 2,5D-скло
Кількість СИМ-карток: SIM + SIM або карта пам'яті
Розміри СИМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 512 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 13
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 24 МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Додатково: 1A LED flashlight
Процесор: MediaTek MT8788
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 48 + 2 (макро-об'єктив) + 0,3 (photosensitive) МП
Записування відео основної камери: 1080p@30fps
Ємність акумулятора: 5200 мА·год (незнімний)
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C (2.0)
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C (2.0)
Роз'єм для навушників: є
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 217 г
Ширина: 75.8 мм
Висота: 165.75 мм
Глибина: 9.75 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Цвет: Light Blue
NFC: є
Wi-Fi: 802.11aс
Bluetooth: 4.2
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал: скло/пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| Стандарт зв'язку | 3G |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 217 г |
| Висота | 165.75 мм |
| Ширина | 75.8 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 24 Мп |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek MT8788 |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 4.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11aс |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 9.75 мм |
| Діагональ екрана | 6.583 |
| Додатково | 1A LED flashlight |
| Ємність акумулятора | 5200 мА·год (незнімний) |
| Записування відео основної камери | 1080p@30fps |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | SIM + SIM або карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 48 + 2 (макро-об'єктив) + 0,3 (photosensitive) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал | Скло + пластик |
| Матеріал екрана | in-cell, 2,5D-стекло |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android 13 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2408х1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (2.0) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (2.0) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Колір | light blue |
| Частота процесора | 2 ГГц |
- Ціна: 8 245 ₴



