
Смартфон Xiaomi Redmi 13C 4/128Gb Midnight Black (Global) NFC (noAdapter)
5 148 ₴
4 633 ₴
- В наявності
- Код: XTD02519
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Комбінування слота: SIM+SIM+MicroSD
Стандарти зв'язку: GSM 3G 4G (LTE)
Діагональ, дюйми: 6.74
Роздільна здатність: 1600x720
Частота оновлення екрана: 90 Гц
PPI: 260 ppi
Тип екрану: LCD
Процесор: MediaTek Helio G85
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2 ГГц
Відеоприскорювач: Mali-G52 MP4
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Оперативна пам'ять: 4 ГБ
Підтримка карт пам'яті: microSD до 1 Тб
Основна камера: 50 Мп + 2 Мп + 0.3 Мп
Запис відео: Full HD (1920x1080)
Фокусування: Автоматичне
Спалах основної камери: Є
Фронтальна камера: 8 Мп
Спалах фронтальної камери: Ні
Предвстановлений ОС: Android 13
Wi- Fi: Є
Типи GPS: A-GPS, GPS
Навігація: GPS
Bluetooth: Є
NFC: Є
Бездротова зарядка: Ні
Інфрачервоний порт: Ні
FM-радіо: Є
Функція рації: Ні
Інтерфейси та роз'єми: USB Type-C Аудіо 3,5
Матеріал корпусу: Пластик
Перелік технологій: Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер відбитка пальців
Колір : Чорний
Акумулятор: 5000 mAh
Швидка зарядка: Є
Особливості швидкого заряджання: 18 Вт
Розміри: 168 x 78 x 8.09 мм
Вага, г: 192 г
Країна реєстрації бренду: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 13C |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Екран | |
| Тип екрану | LCD |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| NFC | Да |
| PPI | 260 ppi |
| Wi-Fi | Да |
| Акумулятор | 5000 mAh mAh |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Швидке заряджання | Да |
| Вага, г | 192 г |
| Відеопришвидшувач | Mali-G52 MP4 |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Діагональ, дюйми | 6.74 |
| Записування відео | Full HD (1920x1080) |
| Інтерфейси та роз'єми | USB Type-C Аудіо 3,5 |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Комбінування слота | SIM + SIM + MicroSD |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основна камера | 50 Мп + 2 Мп + 0.3 Мп Мп |
| Особливості швидкого заряджання | 18 Вт |
| Перелік технологій | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер відбитка пальців |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 13 |
| Розміри | 168 x 78 x 8.09 мм |
| Роздільна здатність | 1600x720 |
| Стандарти зв'язку | GSM 3G 4G (LTE) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Типи GPS | A-GPS, GPS |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Функція рації | Немає |
| Частота процеcсора | 2 ГГц |
- Ціна: 4 633 ₴








